۱
۰
plusresetminus
سه شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۲۱

ویندوزفون در پایان راه

ایتنا- آمارهای رسمی جهانی نشان می‌دهد که میزان مالکیت ویندوزفون بر بازار سیستم‌عامل‌های همراه به کم‌تر از یک درصد رسیده است و بسیاری از کارشناسان معتقدند این امر به معنای پایان کار این سیستم عامل است.
ویندوزفون در پایان راه


آمارهای رسمی جهانی نشان می‌دهد که میزان مالکیت ویندوزفون بر بازار سیستم عامل‌های همراه به کم‌تر از یک درصد رسیده است و بسیاری از کارشناسان معتقدند این امر به معنای پایان کار این سیستم عامل است.


به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از وب‌سایت خبری تحلیلی V۳ مرکز تحلیلی گارتنر به‌تازگی اقدام به بررسی شرایط موجود در بازار تلفن‌های همراه از دیدگاه سیستم‌های عامل همراه کرده است که نتایج به دست آمده از افت بسیار شدید ویندوزفون خبر می‌دهند.

بر اساس این آمار، مالکیت ویندوزفون در بازار تلفن‌های همراه هوشمند به کمتر از یک درصد رسیده است که این میزان عملا نشان دهنده بحرانی بودن وضعیت این سیستم عامل است.

 

آمارهای منتشر شده توسط این مرکز نشان نی دهد که میزان مالکیت ویندوزفون بر بازار دقیقا برابر با ۰.۷ درصد است که تقریبا در تاریخ کاری این سیستم عامل بی‌سابقه بوده است.

بر اساس تحلیل‌های گارتنر در طول بازه زمانی سه‌ماهه نخست سال جاری میلادی، تنها دو میلیون و چهارصد همراه مجهز به سیستم عامل ویندوزفون در بازار به فروش رسیده‌اند.

این آمار و وضعیت اسفناک رسیدگی به این سیستم عامل موجب شده است تا کارشناسان پیش‌بینی کنند که سیستم عامل ویندوزفون در پایان راه خود قرار داشته و به‌زودی منقرض خواهد شد.
 
کد مطلب: 43066
نام شما
آدرس ايميل شما


feedback
Iran, Islamic Republic of
واقعا مسخره هست این ویندوز فون
گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام