۰
plusresetminus
يکشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۲ ساعت ۱۱:۳۰

آیا نینتندو به بازار بازی‌های موبایل وارد خواهد شد؟

ایتنا-شرکت نینتندو در یک دمو به نمایش انجام بازی‌های کامپیوتری این شرکت با موبایل‌ها پرداخته است که شایعات ورود این شرکت به عرصه بازی موبایل را قوت بخشیده است.
آیا نینتندو به بازار بازی‌های موبایل وارد خواهد شد؟


شرکت نینتندو در یک دمو به نمایش انجام بازی‌های کامپیوتری این شرکت با موبایل‌ها پرداخته است که شایعات ورود این شرکت به عرصه بازی موبایل را قوت بخشیده است.


به گزارش ایتنا از شماران سیستم شرکت نینتندو احتمال ورود به بازار بازی‌های موبایل را رد کرده است ولی با توجه به سقوط فروش کنسول‌های این شرکت با ورود کنسول‌های سونی و مایکروسافت می‌توان احتمال داد تا در آینده نزدیک شاهد چنین امری باشیم.

این دمو از طرف این کمپانی بازی‌سازی و کنسول سازی ژاپنی به عنوان ابزاری برای جذب مخاطب بیشتر معرفی شده است.

هدف اصلی از عرضه آن استفاده از محبوبیت بالای موبایل و تبلت‌ها برای پخش کردن مجدد نام محصولات این غول بوده است که البته تا حدی منطقی به نظر می‌رسد ولی نمی‌توان احتمالات بالای وقوع رخداد پیش‌بینی‌شده یعنی ورود نینتندو به بازار بازی‌های موبایل را به این راحتی به کنار گذاشت.

نینتندو در طول سال‌های گذشته همواره در انتخاب بازارهای متفاوت برای محصولات خود موفق بوده است و حتی در نسل پیشین کنسول‌ها نیز به جای تمرکز بر روی سخت‌افزار نیرومند و گرافیک بالا بر روی محتوای جذاب و متفاوت تکیه داشت و با همین تفاوت نیز بسیار موفق بود.

باید دید تا با ظهور نسل هشتم می‌توان بازار موبایل‌ها را یک راه فرار جدید برای این شرکت دانست یا خیر.
 
کد مطلب: 29343
نام شما
آدرس ايميل شما

به نظر شما هوش مصنوعی تا ده سال آينده به احساسات مجهز خواهد شد؟
بله
خیر