۰
plusresetminus
شنبه ۳ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۵۷

وی‌چت، میان ماندن و رفتن در آمریکا!

ایتنا - قاضی آمریکایی در سانفرانسیسکو درخواست وزارت دادگستری برای بازنگری در حکم ادامه عرضه دانلود اپلیکیشن پیام رسان وی چت از فروشگاه‌های برنامه گوگل و اپل را رد کرد.
وی‌چت، میان ماندن و رفتن در آمریکا!

قاضی لورل بیلر اعلام کرد که شواهد جدید دولت نظر وی درباره برنامه وی چت شرکت چینی تنست هولدینگز را تغییر نداده است. وزارت دادگستری آمریکا مدعی است اپلیکیشن‌های چینی وی چت و تیک تاک تهدیدی برای امنیت ملی هستند.

به گزارش ایتنا از ایسنا، وی‌چت به طور میانگین ۱۹ میلیون کاربر روزانه در آمریکا دارد و در میان دانشجویان چینی، آمریکایی‌هایی که در چین زندگی می‌کنند یا روابط تجاری و شخصی در این کشور دارد، محبوب است.

اپلیکیشن وی چت مانند فیس‌بوک، واتس‌اپ، اینستاگرام و ونمو خدمات متعددی را یکجا عرضه می‌کند و بخش ضروری از زندگی مردم چین به شمار می‌رود و بیش از یک میلیارد کاربر در جهان دارد.

وزارت دادگستری آمریکا درباره تصمیم قاضی بیلر برای ادامه استفاده از اپلیکیشن وی چت درخواست تجدیدنظر کرده اما حکم دادگاه تجدیدنظر احتمالا تا دسامبر اعلام نمی‌شود.

کاربران وی چت ماه گذشته در شکایتی از قاضی بیلر درخواست کرده بودند مانع اجرای دستور وزارت بازرگانی آمریکا برای مسدود شدن دانلود وی‌چت در فروشگاه‌های برنامه شود.

بر اساس گزارش رویترز، در پرونده مشابه یک دادگاه تجدیدنظر در آمریکا موافقت کرد روند رسیدگی به درخواست دولت برای تجدیدنظر در حکم جلوگیری از اجرای دستور ممنوعیت دانلود اپلیکیشن ویدیویی تیک تاک در فروشگاه‌های برنامه آمریکایی تسریع شود.
کد مطلب: 62812
برچسب ها: وی‌چت چین آمریکا
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام