۰
plusresetminus
چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۵۲

نرم‌افزار محبوب تیک‌ تاک به والدین قابلیت کنترل مصرف توسط کودکان را می‌دهد

ایتنا- با استفاده روزافزون کودکان از شبکه اجتماعی تیک‌تاک، این نرم‌افزار قابلیت‌های جدیدی را برای کنترل بیشتر والدین روی فعالیت‌های فرزندانشان در این شبکه اجتماعی در اختیار آن‌ها قرار داده است.
تیک‌ تاک به والدین قابلیت کنترل مصرف توسط کودکان را می‌دهد
با استفاده روزافزون کودکان از شبکه اجتماعی تیک‌تاک، این نرم‌افزار قابلیت‌های جدیدی را برای کنترل بیشتر والدین روی فعالیت‌های فرزندانشان در این شبکه اجتماعی در اختیار آن‌ها قرار داده است.
 
به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از وب‌سایت خبری تحلیلی cnet، نرم‌افزار شبکه اجتماعی تیک‌تاک این روزها در میان کودکان بسیار محبوب شده و همین امر مشکلات زیادی را برای والدین آنها به وجود آورده است.
این کمپانی برای برطرف کردن این مشکلات قابلیت‌های امنیتی جدیدی را عرضه کرده است که به ‌سلامت دیجیتال این کودکان کمک بزرگی می‌کند.
 
این قابلیت جدید که به حالت "امنیت خانواده" مشهور است، به فرزندان اجازه می‌دهد که حساب کاربری‌شان را به‌ حساب کاربری فرزندان خود متصل کنند. در این صورت والدین می‌توانند زمان دسترسی کودکان، افرادی که به آنها دایرکت می‌دهد و محتوایی که می‌بینند را محدود کنند.
 شبکه اجتماعی تیک تاک
 
همچنین این نرم‌افزار با درخواست از چند تن از سازندگان ویدیوهای مشهور خود خواسته است تا با ساخت ویدیو برای کانال نکات تیک‌تاک مدیریت زمان کاربر در این نرم‌افزار را به آنها یادآور شود.
این کمپانی در سال گذشته بیشترین دانلود را داشته است و حدود 700 میلیون بار در سراسر جهان دانلود شده است.
 
جالب است بدانید که این شبکه اجتماعی حتی موجب شده است که سیاست‌مداران ایالات متحده گمان کنند که دولت چین با استفاده از این نرم‌افزار جاسوسی می‌کند و امنیت ملی آنها را به خطر خواهد انداخت.
بسیاری از ساخته‌های ارتش آمریکا استفاده از تیک‌تاک روی تلفن‌های همراه دولتی را ممنوع کرده‌اند.
 
تیک‌تاک اعلام کرده است که این قابلیت جدید از چهارشنبه در بریتانیا فعال خواهد شد و در طی هفته‌های آینده به بازارهای دیگری در جهان ارائه می‌شود.
 
کد مطلب: 59922
نام شما
آدرس ايميل شما

نظر شما در باره طرح رجیستری موبایل چیست؟
طرح کاملا موفق بود
تا حدودی به نتیجه رسید
طرح کاملا شکست خورد
بنظرم طرح مبهمی است