۰
plusresetminus
سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۰۳

نسخه آینده جیمیل در اندروید 5 از اکانت‌های یاهو و اوت‌لوک نیز پشتیبانی می‌کند!

ایتنا- نسخه‌ آینده‌ اپلیکیشن جیمیل میزبان بیشتر از یک اکانت جیمیل خواهد بود.
نسخه آینده جیمیل در اندروید 5 از اکانت‌های یاهو و اوت‌لوک نیز پشتیبانی می‌کند!


گوگل در کنفرانس معرفی نسخه‌ی جدید اندروید یا همان آب‌نبات‌چوبی خبر از ارائه‌ نرم‌افزارهای کاربردی خود مانند گوگل کروم و جیمیل با زبان طراحی متریال داده بود.


به نظر می‌رسد گوگل در تازه‌ترین به‌روزرسانی برای اپلیکیشن جیمیل اقدام به باز طراحی این برنامه به زبان متریال به‌کار رفته در اندروید ۵ کرده است، که نتایج چشمگیری از آن مشاهده می‌شود.

تا پیش‌ از این مرورگر کروم نیز به جمع نرم‌افزارهای هماهنگ با فضای اندروید آب‌نبات‌چوبی پیوسته بود و حالا جیمیل در نسخه‌ ۵ از این سبک طراحی پیروی خواهد کرد.

در حال حاضر دریافت این نسخه‌ی جیمیل برای عموم تا تکمیل و عرضه‌ی نهایی آن مقدور نیست اما خبرهایی از انتشار قریب‌ الوقوع آن توسط گوگل به گوشی می‌رسد. همچنین به نظر می‌رسد نسخه‌ آینده‌ اپلیکیشن جیمیل میزبان بیشتر از یک اکانت جیمیل خواهد بود.

در میان قابلیت‌های ظاهری جدید اپلیکیشن جیمیل به نظر می‌رسد زین پس می‌توان اکانت‌های مختلفی از سرویس‌ دهندگان صندوق پستی الکترونیک مانند یاهو و اوت‌لوک را به این اپ اضافه کرد و کاربر قادر خواهد بود با یک اشاره بین هرکدام از آن‌ها سوئیچ کند.

بدین ترتیب دیگر نیاز نیست برای ارسال و دریافت پیام از اکانت‌های مختلف، مختص هر کدام یک اپلیکیشن جدا نصب کرد. همچنین در نسخه‌ی جدید جیمیل می‌توان همانند نسخه‌ تحت وب آن، ایمیل‌های دریافت شده را دسته‌بندی و برای هرکدام تگ مشخصی قرارداد.
کد مطلب: 32917
نام شما
آدرس ايميل شما

هنگام کار با کامپيوتر، معمولا از چه نوع خدمات اينترنتی استفاده می کنيد؟
ADSL
فيبر نوری
Point-to-Point
مودم همراه
هات اسپات موبايل
ماهواره ای