۰
plusresetminus
سه شنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۲ ساعت ۱۰:۴۳

یاهو پایگاه کسب و کارهای کوچک خود را جذاب‌تر می‌‏کند

ایتنا- یاهو با جذاب‌تر کردن طراحی پایگاه‌های کسب‌وکار خود، قصد جذب کردن کاربران بیشتری را به این حوزه دارد.
یاهو پایگاه کسب و کارهای کوچک خود را جذاب‌تر می‌‏کند


شرکت یاهو در ادامه تلاش‏‌هایش برای جذاب‏‌تر کردن وب‏‌سایت‏‌ها و پایگاه‌‏های خدماتی خود قصد دارد طراحی پایگاه خدماتی ویژه کسب و کارهای کوچک خود را نیز تغییر دهد. 


به گزارش ایتنا از همکاران سیستم و به نقل از وب‏‌سایت pcworld، شرکت یاهو قصد دارد با تغییر طراحی پایگاهِ «کسب و کارهای کوچک یاهو» کاربران بیشتری را جذب خدماتی مثل میزبانی وب (وب هاستینگ)، ثبت دامنه‏‌های اینترنتی، تجارت الکترونیک و خدمات ایمیلی کند. 

یاهو اخیراً آگهی استخدامی منتشر کرده است که نشان می‌‏دهد این شرکت به دنبال یک طراح بصری است و می‌‏خواهد تجربه بصری کاربران از واحد کسب و کارهای کوچک خود را تغییر دهد. 

ظاهراً قرار است این طراح در کنار تیمی متشکل از سایر طراحان، مدیران محصول، بازاریابان و مهندسان کار کند و با همکاری آن‌ها تجربه بصری جدیدی را از این واحد به کسب و کار‌ها و شرکت‏‌های کوچک عرضه کند. 

در حال حاضر، وب‏‌سایت ویژه کسب و کارهای کوچک در یاهو خدمات مختلفی را به کسب و کارهای کوچک عرضه می‌‏کند. کسب و کارهای کوچک به کمک این پایگاه مثلاً می‌‏توانند با پرداخت سالانه ۹۵. ۹ دلار دامنه‏‌ای برای خود ثبت کنند و یا با پرداخت ماهیانه ۱۹. ۱۰ دلار یک وب‏‌سایت تجارت الکترونیک ایجاد کنند. 

شرکت یاهو در یک سال گذشته اقدامات زیادی را برای تغییر طراحی وب‏‌سایت‏‌ها و خدمات خود و عرضه محصولات جدید انجام داده است. تغییر طراحی خدمات اشتراک عکس فلیکر، اخبار یاهو و خدمات ایمیلی از جمله این اقدامات است. 

این شرکت تاکنون به صراحت اعلام نکرده است که از محل این خدمات چقدر درآمد دارد، اما انتظار می‌‏رود جذاب‏‌تر کردن پایگاه خدماتی ویژه کسب و کارهای کوچک یاهو بتواند مشتریان بیشتری را جذب این خدمات کند.
کد مطلب: 28083
نام شما
آدرس ايميل شما

مهمترين اقدام برای پيشگیری از تکرار امثال کوروش کمپانی؟
اصلاح قوانين
برخورد قاطع
اصلاح گمرکات
آزاد کردن بازار
آگاه سازی مردم
هيچکدام