۰
plusresetminus
دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۲ ساعت ۱۵:۱۷

عرضه لینوکس جدید ردهت با به روزرسانی‌های متعدد

ایتنا- شرکت ردهت نسخه بتای تازه‌ترین سیستم عامل لینوکس خود موسوم به Red Hat Enterprise Linux (RHEL) ۶.۵ را در دسترس علاقمندان قرار داده است.
عرضه لینوکس جدید ردهت با به روزرسانی‌های متعدداین نسخه از لینوکس با امکانات جدیدی در عرصه بصری سازی، امنیت و مقیاس سازی عرضه شده است. 


به گزارش ایتنا از فارس به نقل از بتانیوز، علاقمندان می‌توانند برای کسب اطلاعات و بارگذاری لینوکس ردهت جدید به سایت این شرکت مراجعه و سیستم عامل RHEL ۶.۵ را بارگذاری کنند. 
پشتیبانی بصری سازی از دستگاه های دارای حداکثر ۴ ترابایت حافظه، به کاربران این سیستم عامل امکان می‌دهد تا دامنه بیشتری از کاربران را از راه دور یا حتی به صورت آفلاین کنترل کنند.

امکان میزبانی سیستم‌های VMware یا Citrix Xen بر روی دستگاه های مجهز به سیستم عامل لینوکس مزیت دیگر آن است که به کاربران کمک می‌کند تا فرایندهای پیچیده را با دردسر کمتری انجام دهند. 

پشتیبانی از NVM Express شرکت اینتل، امکان کنترل بهتر شبکه های ذخیره اطلاعات یا SAN ها بر مبنای یک رباط کاربری رایانه‌ای کوچکتر از جمله دیگر مزایای این سیستم عامل است.

ارائه خدمات امنیتی شبکه ای بهتر، افزوده شدن لایه امنیتی GNU Transport Layer Security (GnuTLS)، استفاده از ابزار جدید رمزگذاری اطلاعات و تصدیق هویت از جمله دیگر امکانات این سیستم عامل است.
کد مطلب: 27969
نام شما
آدرس ايميل شما

مهمترين اقدام برای پيشگیری از تکرار امثال کوروش کمپانی؟
اصلاح قوانين
برخورد قاطع
اصلاح گمرکات
آزاد کردن بازار
آگاه سازی مردم
هيچکدام