۰
plusresetminus
دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۱ ساعت ۱۲:۵۶

شرکت ادوبی تمرکز خود بر راهکارهای تحت پردازش ابری را افزایش می‌دهد

ایتنا- ادوبی هم میان ابرها رفت! و جالب اینجاست که درآمد این شرکت در زمینه فناوری ابری بیشتر از میزان پیش‌بینی شده بود.
شرکت ادوبی تمرکز خود بر راهکارهای تحت پردازش ابری را افزایش می‌دهد


شرکت ادوبی (Adobe) که سه ماهه چهارم سال ۲۰۱۲ را با رشد درآمدی خیره‌ کننده‌ای پشت سر گذاشته، اعلام کرده در سال آینده قصد دارد تمرکز خود بر راهکارهای پردازش ابری برای کسب‌وکارهای تجاری را افزایش دهد. 


به گزارش ایتنا از همکاران سیستم به نقل از وب‌سایت zdnet، شرکت ادوبی که مدتی است مرحله گذار از محصولات نرم‌افزاری به محصولات تحت پردازش ابری را می‌گذارند، توانسته در سه ماهه چهارم سال جاری میلادی درآمد خود را به ۱.۱۵ میلیارد دلار افزایش دهد. 

رشد درآمدی این شرکت فرا‌تر از ارقامی بود که پیش از این پیش‌بینی شده بود. تحلیلگران وال استریت انتظار داشتند درآمد ادوبی در پایان سال جاری به ۱. ۱ میلیارد دلار برسد. 

شرکت ادوبی که مدتی است وارد بازار محصولات تحت پردازش ابری شده در سه ماهه چهارم امسال توانسته تعداد مشترکان راهکارهای پردازش ابری خود را به ده هزار نفر افزایش دهد. 

راهکارهای پردازش ابری ادوبی کریتو کلود (Creative Cloud) نام دارد که در سه ماهه سوم امسال فقط ۸ هزار مشترک داشته است. 

شانتانو ناراین، مدیر عامل ادوبی نیز از تصمیم این شرکت برای افزایش تمرکز بر راهکارهای کسب‌وکار تحت پردازش ابری در سال آینده میلادی خبر داده و گفته این شرکت در سال جاری تلاش کرده تا راهکارهای پردازش ابری خود را برای دو گروه کاربران فردی و کاربران گروهی عرضه کند. 

وی همچنین گفته است ادوبی سطح جدیدی را برای راهکارهای پردازش ابری خود تعریف کرده که به سطح کسب‌وکار‌ها معروف است و از هم اکنون در حال انتقال برخی از مشتریان خود به این سطح است. 

مارک گرت، مدیر بخش مالی شرکت ادوبی نیز گفته است سال ۲۰۱۳ برای ادوبی سال گذار خواهد بود. 

وی اظهار امیدواری کرده است این شرکت بتواند در عرض چهار سال آینده عرضه تمام محصولات خود را از طریق فناوری پردازش ابری انجام دهد. 

گفتنی است شرکت ادوبی پیش‌بینی کرده است در سال ۲۰۱۳ درآمد خود را به ۱. ۴ میلیارد دلار برساند. البته تحلیلگران وال استریت رقم ۴۷. ۴ میلیارد دلار را برای درآمد این شرکت در سال آینده پیش‌بینی کرده‌اند.
کد مطلب: 24659
نام شما
آدرس ايميل شما

مهمترين اقدام برای پيشگیری از تکرار امثال کوروش کمپانی؟
اصلاح قوانين
برخورد قاطع
اصلاح گمرکات
آزاد کردن بازار
آگاه سازی مردم
هيچکدام