۰
plusresetminus
سه شنبه ۶ تير ۱۳۹۱ ساعت ۱۱:۵۳

هکر جوان به عملیات خرابکارانه خود اعتراف کرد

ایتنا - هکر جوان سرانجام به هک کردن وب سایت‌های سازمان CIA و پنتاگون اعتراف کرد.
هکر جوان به عملیات خرابکارانه خود اعتراف کرد


رایان کلری عضو گروه هکری موسوم به LulzSec به انجام حملات هکری و خرابکارانه‌ای که به وب سایت‌های مشهور جهان از جمله وب سایت‌ سازمان CIA و وزارت دفاع آمریکا و حمله و سایت‌های دولتی و خصوصی در انگلستان انجام شده اعتراف کرد.


به گزارش ایتنا از تلگراف، کلری ضمن اعترافات خود اعلام کرد به همراه همکار و دوست ۱۹ ساله خود جیک دیویس حملات هکری را علیه وب سایت‌هایی از قبیل؛ NHS، سونی، نینتندو، پلیس آریزونا، استودیو قرن بیست فاکس و چندین وب سایت مشهور دیگر با هدف برهم زدن انجام فعالیت و سرویس انجام می‌شود را ترتیب داده‌اند.

این ۲ هکر جوان در اعترافات خود به صراحت اعلام کردند که در برنامه‌ریزی‌ها و طرح‌های خود از هکرهای مختلف و عضو گروه هکرهای ناشناس و Internet Feds هم استفاده کرده‌اند.

هکرهای جوان که با حضور در دادگاه Southwark در برابر اتهامات وارده از خود دفاع می‌کردند، اتهام استفاده و بهره‌برداری از اطلاعات محرمانه وب ‌سایت‌های مشهور را به کلی رد کرده و نپذیرفتند.

در حال حاضر این ۲ هکر جوان به تجاوز به حریم خصوصی و بر هم زدن نظم و انجام حملات مخرب متهم شده‌اند و دادگاه نهایی آنها قرار است در هشتم ماه آوریل سال آینده میلادی برگزار شود.
 
کد مطلب: 22599
نام شما
آدرس ايميل شما

به نظر شما هوش مصنوعی تا ده سال آينده به احساسات مجهز خواهد شد؟
بله
خیر