۰
plusresetminus
چهارشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۰ ساعت ۱۴:۴۸

شرکت آی‌بی‌ام به کمک موزه لوور می‌شتابد

ایتنا- کارکنان لوور نیز از طریق راهکارهای نرم‌افزاری IBM خواهند توانست فرایندهایی مثل نظارت، نظافت، نگهداری و مدیریت تاسیساتی مثل سیستم‌های گرمایشی، سرمایشی و نوردهی را به صورت یکپارچه انجام دهند.


موزه لوور پاریس را پربازدیدترین موزه جهان می‌شناسند. فقط سال گذشته حدود ۸ میلیون و هشتصد هزار نفر از این موزه بازدید کرده بودند.

به گزارش ایتنا به نقل از همکاران‌سیستم، لوور علاوه بر تعداد بالای بازدیدکنندگان مساحت زیادی دارد و بیش از ۳۵ هزار شي و اثر تاریخی و هنری را در خود جای داده و فضایی بالغ بر ۶۵۰ هزار فوت مربع را در برگرفته است.

گفته مي‌شود که این موزه بیش از ۲۵۰۰ در ورودی دارد. بدیهی است که مدیریت موزه ای با این مشخصات بسیار دشوار و زمان‌بر است. تا حالا کارکنان این موزه کار مدیریت و نظارت بر این مجموعه بزرگ را به صورت سنتی انجام می‌دادند و ناچار بودند هر سال بیش از ۶۵ هزار بار از اشیا و آثار مختلف سرکشی و آنها را تعمیر کنند. اما حالا مسئولین این موزه تصمیم گرفته اند برای تسهیل فرایندهای مدیریتی و نظارتی خود از راهکارهای نرم افزاری شرکت آی بی ام استفاده کنند.

به گزارش eweek ، شرکت آی‌بی‌ام اعلام کرده است قصد دارد با استفاده از راهکارهای ماکسیموی خود (Maximo) سیستم مدیریت موزه لوور را هوشمند کند. ماکسیمو نام نرم‌افزاری برای مدیریت دارایی‌ها است که توسط آی‌بی‌ام طراحی و وارد بازار شده است.
موزه لوور با استفاده از راهکار مدیریت دارایی‌های آی‌بی‌ام می‌تواند فرایندهای مدیریتی و نظارتی خود را سهولت بخشد و کیفیت و کارایی خدمات خود به بازدیدکنندگان را افزایش دهد.

کارکنان این موزه تا پیش از این فرایندهای کنترل و مدیریتی خود را با استفاده از کاغذ انجام می‌دادند. اما لوور حالا تصمیم گرفته است این فرایندها را به کمک راهکارهای نرم‌افزاری شرکت آی‌بی‌ام انجام دهد. آی‌بی‌ام برای این مزوه یک پایگاه داده ایجاد خواهد کرد و کارکنان لوور نیز از طریق راهکارهای نرم‌افزاری این شرکت خواهند توانست فرایندهایی مثل نظارت، نظافت، نگهداری و مدیریت تاسیساتی مثل سیستم‌های گرمایشی، سرمایشی و نوردهی را به صورت یکپارچه انجام دهند.

موزه لوور که در قرن هجدهم میلادی تاسیس شده است، هزاران شی و اثر هنری را از دوره ماقبل تاریخ تا ۱۸۴۸ در خود جای داده است که از آن میان به نقاشی های مشهوری چون مونالیزا اشاره کرد. لوور حالا تصمیم گرفته به کمک این راهکارها زمینه نمایش هر روزه بسیاری از گالری‌هایش را فراهم کند.
 
کد مطلب: 21512
نام شما
آدرس ايميل شما

مهمترين اقدام برای پيشگیری از تکرار امثال کوروش کمپانی؟
اصلاح قوانين
برخورد قاطع
اصلاح گمرکات
آزاد کردن بازار
آگاه سازی مردم
هيچکدام