۰
plusresetminus
شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۰ ساعت ۱۱:۱۴

آيين نامه قيمت گذاري طيف امواج راديويي ابلاغ شد

ایتنا - مدیرکل صدور پروانه سرویس‌های رادیویی سازمان تنظیم مقررات وارتباطات رادیویی از ابلاغ آیین نامه جدید قیمت گذاری طیف امواج رادیویی خبرداد.
آيين نامه قيمت گذاري طيف امواج راديويي ابلاغ شد


این آیین نامه جایگزین آیین نامه قدیمی نحوه محاسبه حق استفاده از فرکانس رادیویی شده است که درسال ۷۹ از سوی هیات وزیران به تصویب رسیده بود.

به گزارش ایتنا، دکترعظیم فردافزود: کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات با هدف به روزرسانی، شفاف سازی و ساده سازی روش محاسبه حق استفاده از فرکانس رادیویی، آیین نامه جدید را تصویب کرده است.

وی با اشاره به لازم الاجرا شدن این آیین نامه از دهم خرداد سال جاری، درباره مفاد آن گفت: براساس آیین نامه جدید علاوه بر دریافت حق استفاده ماهانه از دارندگان پروانه، متقاضیان انجام عملیات اداری مختلف مربوط به پروانه‌های رادیویی، ملزم به پرداخت قبلی «هزینه پردازش درخواست» خود هستند.

دکتر فرد با اشاره به ۹ ماه کارمطالعاتی برای تهیه این آیین نامه عنوان کرد: یکی از تفاوتهای آیین نامه جدید با آیین نامه قبلی، امکان واگذاری طیف امواج رادیویی از طریق مزایده است.

بر اساس این گزارش متن کامل این آیین نامه در پایگاه اینترنی سازمان تنظیم مقررات وارتباطات رادیویی به آدرس www.cra.ir، بخش کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات – مصوبات (جلسه شماره۱۰۷) درج شده است.
کد مطلب: 18491
نام شما
آدرس ايميل شما