۰
plusresetminus
يکشنبه ۲۸ فروردين ۱۳۹۰ ساعت ۱۲:۳۵

Wave 578 بادایی نو رسیده

ایتنا - تلفن‌همراه Wave ۵۷۸ با طراحی ویژه، امکانات ارتباطی کامل و ویژگی‌هایی برای ارتباط با شبکه‌های‌اجتماعی به بازار می‌آید.
Wave 578 بادایی نو رسیده

تلفن همراه Wave ۵۷۸ از پلتفرم بادا، ارتباط فوق‌سریع Wi-Fi و ارتباطات NFC پشتیبانی می‌کند.

به گزارش ایتنا، این تلفن همراه از سیستم عامل بادا استفاده کرده و دارای طراحی مناسب و کاربرپسند و ارتباطات NFC (Near Field Communication) است.

NFC مجموعه ای از فناوری‌های بی‌سیم با برد حدود ۴ سانتیمتر است که با استفاده از آن می‌توان وسایلی همچون کارت‌ها یا برچسب‌های الکترونیکی را که به باتری متصل نیستند فعال ساخت و اطلاعات آنها را خواند.

JK Shin، مدیر بخش ارتباطات موبایل سامسونگ در این باره می‌گوید:"ما در تلفن همراه Wave ۵۷۸ آخرین فناوری‌های موجود را در سیستم عامل بادا گردآوری کرده‌ایم. قابلیت‌های ارتباطی متعدد، طراحی زیبا و ارتباط با شبکه‌های اجتماعی بخشی از این قابلیت‌های موجود در این تلفن همراه هستند و به کاربران آزادی کافی برای دسترسی به انواع محتوای موجود در سراسر دنیا را می‌دهد."

ارتباط و سرعت
Wave ۵۷۸ به امکان ارتباطی NFC مجهز شده است. این فناوری به کاربران این امکان را می‌دهد تا بتوانند از سرویس‌های متنوعی همچون پرداخت از طریق تلفن همراه، خواندن برچسب‌های الکترونیکی و غیره را می‌دهد.

به گزارش ایتنا، علاوه بر این، دیگر امکانات ارتباطی این تلفن‌همراه نیز کامل بوده و شامل Wi-Fi ۸۰۲.۱۱b/g/n، Bluetooth ۳.۰ و USB ۲.۰ می‌شود.

طراحی زیبا
Wave ۵۷۸ با داشتن گوشه‌های گرد، بدنه فلزی و ابعاد ارگونومیک، باعث شده تا در دست گرفتن آن بسیار راحت بوده و با هر طبقه اجتماعی هماهنگ باشد.

طراحی زیبا باعث نشده که قابلیت‌های این تلفن‌همراه محدود شود و محصول نهایی هم از نظر زیبایی و هم از نظر کارایی رضایت کاربران را جلب خواهد کرد.

قابلیت QuickType سرعت تایپ شما را تا دو تا سه درصد افزایش می‌دهد و قابلیت پشتیبانی از ۷۵ زبان مختلف را دارد. بدین ترتیب علاوه بر اینکه تایپ را سریعتر می‌کند، امکان بروز اشتباه در زمان تایپ را نیز کاهش می‌دهد.

به گزارش ایتنا، همچنین قابلیت Multi Touch صفحه‌نمایش آن نیز امکان بزرگنمایی آسان تصاویر و صفحات وب را فراهم می‌سازد.

شبکه‌های اجتماعی
یک مجموعه ابزار کامل برای ارتباط با شبکه‌های اجتماعی مختلف در Wave ۵۷۸ وجود دارد.

کاربران می‌توانند همزمان با چت کردن، موارد متعددی را نیز به اشتراک بگذارند.

وجود SNS (سرویس شبکه‌های اجتماعی) نیز با مجتمع کردن لیست تماس‌ها، امکان دسترسی مستقیم به حساب‌های آنها در Facebook و Twitter را فراهم می‌آورد.

همچنین Push IM در هر زمان و مکانی پیغام‌های رسید‌ه از سوی دوستان و آشنایان را روی Wave ۵۷۸ نشان می‌دهد.

فروشگاه آنلاین Samsung Apps از طریق تلفن همراه و به صورت آنلاین در دسترس بوده و کاربران می‌توانند نرم‌افزارهای مورد نیاز خود را از طریق آن دانلود كنيد.

در این فروشگاه مجموعه کاملی از بازی‌ها، نرم‌افزارهای مسیریابی، نرم‌افزارهای دسترسی به شبکه‌های اجتماعی، کتاب‌های الکترونیکی و نرم‌افزارهای مرتبط با سلامتی می‌شود که همگی از طریق تلفن‌همراه Wave ۵۷۸ در اختیار کاربران قرار می‌گیرد.

Samsung Wave ۵۷۸ از ماه می امسال ابتدا در فرانسه و به تدریج در دیگر کشورهای اروپایی، CIS، جنوب شرق آسیا، هند، خاورمیانه عرضه خواهد شد.
کد مطلب: 17730
نام شما
آدرس ايميل شما

مهمترين اقدام برای پيشگیری از تکرار امثال کوروش کمپانی؟
اصلاح قوانين
برخورد قاطع
اصلاح گمرکات
آزاد کردن بازار
آگاه سازی مردم
هيچکدام