۰
plusresetminus
دوشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۰۳

۲۷ راهکار تضمینی برای افزایش فالوور اینستاگرام

افزایش فالوور اینستاگرام (Instagram Follower) برای بسیاری از فعالان این شبکه اجتماعی یک دغدغه مهم به شمار می رود. به همین دلیل قصد داریم در فرصت حاضر راهکارهایی برای آن ارائه دهیم.
۲۷ راهکار تضمینی برای افزایش فالوور اینستاگرام
در حال حاضر، کاربران زیادی روزانه به شبکه های اجتماعی مختلف اعم از تلگرام، اینستاگرام، لینکدین و.. سر می زنند و با اهداف مختلف از آن استفاده می کنند. در این بین برخی به استفاده اندک از فضای مجازی و شبکه های اجتماعی بسنده می کنند و برخی به استفاده زیاد از آن روی آورده اند.

یکی از شبکه های اجتماعی پر طرفدار اینستاگرام است که در آن افراد می توانند از طریق انتشار عکس و ویدیو، تجربه هایشان را با دیگران به اشتراک بگذارند. دیده شدن و مورد پسند واقع شدن مسائلی هستند که همواره کاربران اینستاگرام با آن‌ها مواجهند. برای بعضی اهمیتی ندارد که چند نفر آن ها را دنبال کنند و چند نفر پست‌ها و پیام‌هایشان را بپسندند، اما برای بسیاری از کاربران، این موضوع اهمیتی حیاتی دارد. بعضی از کاربران تمایل دارند که تا حد ممکن به تعداد دنبال کنندگانشان بیافزایند و پست‌هایشان بیشترین پسند ممکنه را داشته باشد.

صرف نظر از اینکه دلیل تمایل افراد به افزایش فالوورهایشان چیست، در این مقاله ایتنا به ارائه راهکارهایی برای افزایش تعداد دنبال کنندگان تان در اینستاگرام می پردازیم.

اینستاگرام یک فضای ارتباطی است و معیارهایی که در دنیای واقعی و ارتباطات اهمیت دارند در این فضا هم دارای اهمیت هستند. مثلاً در ارتباطات واقعی اگر شما تمایل به دریافت توجه و احترام از طرف دیگران دارید حتماً باید خودتان هم این احترام و توجه را به دیگران بدهید تا همین بازخورد را دریافت کنید. در فضای مجازی اینستاگرام نیز همین موضوع صدق می کند، اگر تمایل دارید در این فضا دیده شوید، باید وقت بگذارید و برخی کارها را انجام دهید تا نتیجه بگیرید.افزایش فالوور اینستاگرامدر ادامه 27 راهکار برای افزایش تضمینی فالوور اینستاگرام ارائه می‌شود که با استفاده از آن‌ها می‌توانید تعداد فالوورهایتان را در اینستاگرام افزایش دهید.
 
1-      لینک صفحه کاری‌تان را در صفحه‌ی خصوصی خود نشر دهید.
اولین کاری که می‌توانید انجام دهید و اتفاقاً در راستای تبلیغ صفحه اینستاگرام‌تان است این است که پیج کاریتان را در صفحه خصوصی خود نشر دهید.

2-    در بخش «تماس با ما»‌ی وب‌سایتتان، صفحات اجتماعی‌تان را نیز معرفی کنید.
معرفی صفحات اجتماعی‌تان در بخش تماس با مای وب‌سایتتان از دیگر راه‌هایی است که می‌توانید با استفاده از آن به تبلیغ صفحه خودتان در اینستاگرام بپردازید.

3-    مشتریان حضوری خود را تشویق کنید تا شما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنند.
 یک وجه دیگر تبلیغات این است که مدام مشتریان حضوری خود را به پیوستن به شبکه‌های اجتماعی‌تان دعوت کنید.

4-    پست‌ها، عکس‌ها و مطالب دیگران را به اشتراک بگذارید.
فعالیت در شبکه‌های اجتماعی و به ویژه در اینستاگرام نوعی بده بستان است. اگر تمایل دارید مطالبتان توسط دیگران به اشتراک گذاشته شود و روند افزایش فالوور اینستاگرام را به خوبی طی کنید شما هم باید همین کار را برای دیگران انجام دهید.

5-     به سؤالات مردم در صفحات دیگر پاسخ دهید.
فعالیت بیشتر در اینستاگرام موجب می‌شود که هر چه بیشتر دیده شوید. برای نتیجه‌گیری بهتر حتماً با صفحه اجتماعی شغلی‌تان پیام بگذارید تا فالوورهای بیشتری را جذب کنید.

6-    دیگران را پیدا و دنبال کنید.
منتظر نباشید که مردم به سراغ شما بیایند، بلکه به صفحات مشابه بروید و افرادی که پست‌های نظیر پست‌های شما را لایک کرده‌اند، پیدا و دنبال کنید.

7-    عکس‌های دیگران را لایک کنید.
يكي از سریع‌ترین راه‌ها براي كسب فالوور، لايك كردن عکس‌های دیگران است. افرادي كه شما را فالو نمی‌کنند، وقتي متوجه شوند تصاويرشان را لايك می‌کنید، شما را فالو خواهند كرد.

8-    فرياد (ShoutOut) كنيد.
فریاد کردن بدان معناست که ابتدا شما حساب شخص را فرياد می‌کنید و او نيز در مقابل اين كار را براي شما انجام می‌دهد. این کار نیز در قالب همان بده بستانی که از آن صحبت کردیم است و به افزایش فالوور اینستاگرام منجر می شود.راهکارهای افزایش فالوور اینستاگرام


9-    به طور مرتب ایمیل‌ها و شماره تلفن‌های مشترکین شرکتتان را با شبکه مجازی خود همگام کنید
 با توجه به ضروری بودن ارائه ایمیل به شبکه‌های اجتماعی می‌توانید با همگام‌سازی لیست ایمیل‌های مشترکین شرکت با صفحه مجازی‌تان، آن‌ها را در شبکه بیابید.

10-    نسبت به دنبال کنندگان خود حساس باشید
برای افزایش تعداد فالوورهایتان لازم است که با آن‌ها رابطه کنش و واکنشی داشته باشید. این‌طور نباشد که مطلبی را انتشار دهید و آن را رها کنید. باید به سؤالات، نظرات، پیشنهادات و شکایات دنبال کنندگان پاسخ دهید. این کار موجب می‌شود که رابطه‌ای عمیق‌تر میان شما و دنبال کنندگان به وجود بیاید و از امکان کاهش فالوورهایتان کاسته شود. همین امر افزایش فالوور اینستاگرام را برایتان به ارمغان می‌آورد.

11-     خلاقیت داشته باشید
شما به عنوان صاحب یک صفحه باید به طرق مختلف با کاربران ارتباط برقرار کنید و در راستای افزایش فالوورهایتان گام بردارید. برگزاری مسابقات یکی از بهترین روش‌های ایجاد انگیزه در فالوورها و افزایش فالوور و لایک در اینستاگرام است.

12-    از هشتک‌های مرتبط استفاده کنید
سعی کنید تا حد ممکن از هشتک‌های مرتبط استفاده کنید. یکی از بهترین راه‌های موجود برای افزایش فالوور در اینستاگرام این است که آن‌ها را با هشتک‌های جستجو شده‌شان به پیج خود بکشانید.

13-    انرژی خود را صرف شبکه‌های اجتماعی محدودی کنید
برای اینکه برنامه افزایش فالوور اینستاگرام را به خوبی اجرا کنید بهتر است به جای آنکه در چندین شبکه اجتماعی حضور کمرنگی داشته باشید، در یک یا دو شبکه عضو شوید و در آن‌ها فعالانه عمل کنید.

14-    آهسته و پیوسته فعالیت کنید
به صورت مداوم در صفحه اجتماعی‌تان پست بگذارید. البته توجه داشته باشید که پست‌های با کیفیت، جالب، جذاب و خوشایند را انتشار دهید. در غیر این صورت فالوورهایتان را از دست خواهید داد.

15-    برای افزایش فالوورهایتان از عنصر شوخ‌طبعی استفاده کنید
بخش زیادی از کاربران شبکه‌های اجتماعی به دنبال گذراندن اوقاتی خوش در این فضای مجازی هستند. به این ترتیب، پست‌های طنزآمیز و شاد تعداد اشتراک‌گذاری بالاتری را برایتان به ارمغان خواهد آورد.

16-    فعالیت خوبی در لینکدین داشته باشید
اگر نظرات مفیدی در این شبکه ارائه دهید، اعضای آن علاقه‌مند می‌شوند تا بیشتر از شما بشنوند و بدین طریق به دیگر صفحات اجتماعی شما سر می‌زنند.

17-    هدفمند عمل کنید
اهداف مشخص و کوتاه‌مدتی را برای خود تعیین کنید تا بدانید که در طی یک بازه زمانی مشخص می‌خواهید به چه تعداد فالوور برسید. اگر این‌طور عمل کنید، تمرکز خود را از دست نمی‌دهید و شانس رسیدن به هدف موردنظر را خواهید داشت.

18-    بهترین عکس‌هایتان را در اینستاگرام بگذارید
روزانه تعداد زیادی عکس در اینستاگرام به اشتراک گذاشته می‌شود. بنابراین رقابتی تمام‌عیار میان صاحبان صفحات مختلف برای دیده شدن وجود دارد و اگر شما هم می‌خواهید در این فضا دیده شوید، باید باکیفیت‌ترین عکس‌هایتان را انتشار دهید تا افزایش فالوور اینستاگرام را شاهد باشید.

19-    نام کاربری خود را تغییر ندهید
نام کاربری شما در اینستاگرام به مثابه آدرس شماست. کاربران از این طریق می‌توانند شما را پیدا کنند، بنابراین از تغییر گاه‌به‌گاه آن پرهیز کنید. اگر می‌خواهید مردم با جستجوی نام کاربری‌تان شما را پیدا کنند، مطمئن شوید که نام کاربری‌تان با نام برندتان همسو و یکسان باشد. از مخفف سازی نام کاربری‌تان نیز خودداری کنید.

20-    برای افزایش لایک در اینستاگرام از فیلترهای تصویری مناسب استفاده کنید
برخی از فیلترهای محبوب نقش بیشتری در دیده شدن عکس‌های شما دارند. محبوب‌ترین فیلترهای عکس عبارت است از: حالت نرمال (بدون فیلتر).myfair,Hudson,risr.amaro,x-proll,earlybird.valencia,inkwell.

21-    در زمان مناسبی از روز مطالبتان را ارسال کنید
بررسی کنید و ببینید چه زمانی بیشترین افزایش لایک در اینستاگرام را داشته‌اید و سعی کنید که در همان زمان‌ها به انتشار پست‌هایتان بپردازید. معمولاً مردم در زمان تعطیلات و استراحت بیشتر از گوشی استفاده می‌کنند و به چک کردن شبکه‌های اجتماعی می‌پردازند.

22-    هشتک‌های معروف را جست‌وجو کنید
 هشتک‌های معروف را جستجو کنید و بعد از پیدا کردن آن‌ها عکس‌هایشان را لايك كنيد.

23-    شبکه‌های اجتماعی خود را با هم همگام کنید.
برای این کار از گزینه integration  استفاده نمایید. فعال‌سازی این گزینه باعث می‌شود که مثلاً وقتی پستی را در اینستاگرام می‌گذارید، به‌طور هم‌زمان همان پست در سایر شبکه‌های اجتماعی‌تان نیز قرار گیرد.

24-    فالوورهایتان را به صورت شاخه‌ای افزایش دهید
 برای این انجام این  کار از  گراف جست‌وجوی شبکه اجتماعی استفاده کنید. از طریق این اقدام می‌توانید دیگر پیج‌های لایک شده توسط هر کدام از فالوورهایتان را بشناسید و به تعداد زیادی از افراد با ذهنیت مشابه دست یابید.

25-    مطالب جذاب انتشار دهید
چیزهایی را در صفحه خود قرار دهید که برای اکثر قریب به اتفاق مردم جالب و جذاب است. مثلاً اگر این خبر را در صفحه خود انتشار دهید که فلان رستوران فلان تخفیف را دارد و یا به مناسبت خاصی غذا رایگان ارائه می‌دهد، قطعاً تعداد فالوورهایتان افزایش می‌یابد و در راستای پروژه افزایش فالوور اینستاگرام گام برمی‌دارید.

26-    با صفحات مکمل کار خودتان همکاری کنید
 مثلاً اگر فروشنده پارچه لباس هستید می‌توانید با خیاط‌های حرفه‌ای تبادل داشته باشید و به این ترتیب به افزایش دنبال کنندگانتان بپردازید.

27-    از  انتشار بیش‌ازحد مطالب تکراری پرهیز کنید
 این بدان معنا نیست که فقط مطالب جدید و منحصربه‌فرد انتشار دهید، بلکه بهتر است طوری عمل کنید که دانش و دیدگاه شما در صفحه اینستاگرامتان مشهود باشد. همچنین از انتشار عکس‌ها و ویدیوهای سرگرم‌کننده نیز می‌توانید استفاده کنید.

سخن آخر:
باید بدانید که افزایش فالوور اینستاگرام مانند هر هدف دیگری نیاز به تلاش دارد. در این فضا باید به اندازه کافی فعال باشید و از طریق کنش و واکنش به افزایش دنبال کنندگان خودتان بپردازید. از سوی دیگر، معمولاً کاربران شبکه‌های اجتماعی تمایل دارند که اوقاتی خوش را در این فضا بگذرانند، بنابراین باید به این موضوع نیز توجه داشته باشید.         مطالب بیشتری در این زمینه بخوانید:
         -  آَشنایی با ستاره‌های اینستاگرام / این قسمت: جوان ۲۲ ساله میلیاردر
         -  آموزش پست گذاشتن در اینستاگرام با مرورگر کامپیوتر
         -  محبوب‌ترین چهره اینستاگرام صفحه خود را بست!
         - آموزش فالو کردن هشتگ‌ در اینستاگرام
کد مطلب: 52164
نام شما
آدرس ايميل شما

مهمترين اقدام برای پيشگیری از تکرار امثال کوروش کمپانی؟
اصلاح قوانين
برخورد قاطع
اصلاح گمرکات
آزاد کردن بازار
آگاه سازی مردم
هيچکدام