۰
plusresetminus
چهارشنبه ۹ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۰۲:۵۴

توصیه به کاربران آیفون: گوشی راخاموش کنید

ایتنا - گزارش Geeky Gadgets توضیح می‌دهد که خاموش کردن آیفون می‌تواند تأثیر قابل‌توجهی بر عملکرد، امنیت و کارایی ذخیره‌سازی دستگاه داشته باشد.
توصیه به کاربران آیفون: گوشی راخاموش کنید

گزارش Geeky Gadgets توضیح می‌دهد که خاموش کردن آیفون می‌تواند تأثیر قابل‌توجهی بر عملکرد، امنیت و کارایی ذخیره‌سازی دستگاه داشته باشد.

به گفته این سایت، یکی از دلایل اصلی خاموش کردن منظم آیفون، افزایش امنیت دستگاه در زمانی است که تهدیدات سایبری به طور فزاینده‌ای پیچیده شده‌اند، در نتیجه خاموش کردن دستگاه هرگونه فعالیت مخرب مداوم را غیرفعال می‌کند.

این گزارش نشان می‌دهد که اگر گوشی آیفون بدون اطلاع کاربر توسط بدافزار هک شود، راه‌اندازی مجدد هفتگی می‌تواند به کاهش خطرات مرتبط با این تهدیدها کمک کند، زیرا از اجرای مداوم بدافزار در پس‌زمینه و سرقت اطلاعات حساس بالقوه جلوگیری می‌کند.

در حین استفاده از برنامه‌ها و ویژگی‌های مختلف در آیفون، RAM داده‌های موقتی را ذخیره می‌کند تا عملکرد روان و کارآمد داشته باشد، اما با گذشت زمان، ممکن است مملو از داده‌های غیرضروری شود که منجر به مشکل در عملکرد گوشی شود.

 

خاموش کردن آیفون به طور منظم می‌تواند به شکل موثری RAM را پاک کند و مشکلات مربوط به برنامه‌‌ها را حل کند.

راه‌اندازی مجدد آیفون همچنین می‌تواند به مدیریت فضای ذخیره‌سازی کمک کند. مادامی که دستگاه استفاده می‌شود، فایل‌های موقت، داده‌های کش و سایر فایل‌های مربوط به سیستم را که می‌توانند فضای ذخیره‌سازی زیادی را اشغال کنند، جمع‌آوری می‌کند.

بر اساس این گزارش، زمانی که آیفون به طور مداوم و بدون وقفه کار می کند، فرآیندها و برنامه های مختلفی را در پس زمینه جمع می‌کند که می‌توانند به تدریج عملکرد آن را کاهش دهند، اما ممکن است این فرآیندها بلافاصله بر روی سرعت دستگاه شما تأثیر بگذارند.

با این حال، با خاموش کردن آیفون خود یک بار در هفته، می‌توانید به طور موثر سیستم آن را به روز کنید، فرآیندهای غیر ضروری پس زمینه را پاک کنید و به آیفون‌تان، شروعی تازه بدهید.
کد مطلب: 79097
نام شما
آدرس ايميل شما

مهمترين اقدام برای پيشگیری از تکرار امثال کوروش کمپانی؟
اصلاح قوانين
برخورد قاطع
اصلاح گمرکات
آزاد کردن بازار
آگاه سازی مردم
هيچکدام