۰
plusresetminus
شنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۲ ساعت ۰۱:۰۰

قابلیت «سازماندهی برگه‌ها» مبتنی بر هوش مصنوعی در کروم

ایتنا - توسعه‌دهندگان این شرکت در حال مهیاسازی برخی قابلیت‌های مبتنی بر هوش مصنوعی مانند روشی برای مرتب‌سازی هوشمندانه تب‌ها یا برگه‌های مرورگر هستند و در حال برداشتن گام‌های بزرگی برای آماده‌سازی این ویژگی هستند.
قابلیت «سازماندهی برگه‌ها» مبتنی بر هوش مصنوعی در کروم
کروم یکی از معدود اجزائی از گوگل است که از تلاش‌های هوش مصنوعی این شرکت، مانند بارد، دور مانده است، اما برای مدت طولانی اینطور نخواهد ماند.
 
به گزارش ایتنا و به نقل از اندرویدپلیس، توسعه‌دهندگان این شرکت در حال مهیاسازی برخی قابلیت‌های مبتنی بر هوش مصنوعی مانند روشی برای مرتبسازی هوشمندانه تب‌ها یا برگه‌های مرورگر هستند و در حال برداشتن گام‌های بزرگی برای آماده‌سازی این ویژگی هستند. یک بخش تنظیمات جدید مبتنی بر هوش مصنوعی اخیراً در آن مشاهده شده بود و اکنون، به نظر می‌رسد که قابلیت سازماندهی تب مجهز به هوش مصنوعی به زودی ارائه خواهد شد.
 
مدتی است که برخی از بخش‌های اساسی این قابلیت جدید سازماندهی برگه‌ها در کروم در دسترس قرار گرفته‌اند. با انجام بهینه‌سازی‌های اخیر روشن است که توسعه‌دهندگان در حال آماده شدن برای عرضه آن به زودی هستند. یک کارشناس حوزه کروم، با نام کاربری Leopeva64، یک انیمیشن بارگیری جدید را برای این قابلیت در X (توئیتر سابق) به اشتراک گذاشت که دقیقاً مطابق با سایر گزینه‌های هوش مصنوعی در جستجوی گوگل است.
 

وقتی کاربر روی ورودی منوی راست‌کلیک organize tabs مخفی‌شده بزند، رابط تغییردهنده برگه در حالی که پنجره Organize Tabs آن باز شده است نشان داده می‌شود. در آنجا، انیمیشن جدید مذکور مشخصاٌ به بهره‌گیری از هوش مصنوعی برای کار سازماندهی اشاره می‌کند.
 
به خاطر داشته باشید که این قابلیت سازماندهی گروه برگه هنوز منتشر نشده‌اند و در حال حاضر هنوز پشت پرچم‌های توسعه‌دهنده پنهان هستند. در حال حاضر، Leopeva64 هیچ نتیجه‌ای از استفاده از این قابلیت به نمایش نگذاشته است زیرا گوگل احتمالاً باید برخی از قلاب‌های سمت سرور را فعال کند. به همین دلیل، در صورت استفاده از آن فقط یک اخطار «مشکلی پیش آمد» وجود دارد، و همچنین نشان می‌دهد که «سازماندهی برگه در حال حاضر قابل دسترسی نیست».
 
کد مطلب: 75784
نام شما
آدرس ايميل شما

مهمترين اقدام برای پيشگیری از تکرار امثال کوروش کمپانی؟
اصلاح قوانين
برخورد قاطع
اصلاح گمرکات
آزاد کردن بازار
آگاه سازی مردم
هيچکدام