۳
۰
plusresetminus
سه شنبه ۲۹ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۵

زارع‌پور: وزارت ارتباطات از کسب‌وکارهای دیجیتال حمایت می‌کند

ایتنا - ​​​​​​​زارع پور در پیامی در فضای مجازی از اهتمام جدی وزارت ارتباطات در اجرای آئین نامه حمایت از کسب و کار اقتصاد دیجیتال خبر داد.
زارع‌پور: وزارت ارتباطات از کسب‌وکارهای دیجیتال حمایت می‌کند

عیسی زارع پور، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در کانال شخصی خود در یکی از پیام رسان‌های بومی در خصوص سامانه و مرکز تماس ۱۶۴۹ که روز گذشته رونمایی شد، نوشت: در ادامه اجرایی شدن مصوبات آئین نامه حمایت از کسب و کارهای اقتصاد دیجیتال سایت و مرکز تماس مربوط به این طرح به عنوان پل ارتباطی میان صاحبان سکوهای مشمول، صاحبان کسب و کارهای فعال بر بستر سکوهای مشمول و کاربران مراجعه کننده به این سکوها با دولت راه اندازی شده است.تمام تلاش خود را برای حمایت از کسب و کارهای دیجیتال انجام می دهیم️

از این پس فعالان این حوزه می‌توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی www1649.ir و یا تماس با شماره ۱۶۴۹ از آخرین اطلاعات مربوط به سکوهای مشمول اجرای این طرح و حمایت‌های مختلفی که تکالیف دستگاه‌های اجرایی است مطلع شوند. علاوه بر این، در سامانه مذکور امکان ثبت شکایات کاربران از سکوهای مشمول حمایت و یا حتی شکایت سکوها از دستگاه‌های اجرایی دارای تکلیف که در فرآیند اجرایی شدن مصوبه حمایت از کسب و کارهای اقتصاد دیجیتال کوتاهی کرده‌اند، پیش بینی شده است.

البته باید توجه داشت که اطلاعات و محتوای این سامانه به تدریج و با طی شدن فرآیند اجرایی طرح حمایت از کسب و کارهای اقتصاد دیجیتال، غنی‌تر شده و انشاءلله در آینده نزدیک به مرجع تخصصی این حوزه تبدیل خواهد شد.تمام تلاش خود را برای حمایت از کسب و کارهای دیجیتال انجام می دهیم️به صاحبان کسب و کارهای فعال در فضای مجازی و کاربران آنها اطمینان خواهم داد وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و سایر دستگاه‌های دارای تکلیف در این طرح، تمام تلاش خود را در اجرای هر چه بهتر و دقیق‌تر این آئین نامه به کار خواهند بست.

منبع: مهر
کد مطلب: 71068
نام شما
آدرس ايميل شما


feedback
Iran, Islamic Republic of
«تمام تلاش خود را برای حمایت از کسب و کارهای دیجیتال انجام می دهیم️»
بزرگوار کلام شما متین و قابل تقدیر ، اما برادر بزرگوار همه می دانند بستر کسب و کار دیجیتال ، ارتباطات نوین و در راس آن اینترنت بین المللی است ، گمان می کنید با محدودیت های روزافزون اینترنت ، چه آینده ای برای کسب و کار دیجیتال پیش روی ماست ، پایه و ستون اصلی این رشد منوط به گسترش اینترنت است با بالاترین کیفیت و سرعت ، پایه و ستون که مستحکم نشود ، سازه ها بر چه استوار خواهد شد؟ امید که در اجرای این حمایت موفق باشید.انشااله.
feedback
Iran, Islamic Republic of
اینترنت و نگاه تخصصی و علمی به آن با آینده نگری و سرمایه گذاری تخصصی در آن ، با توجه به ظرفیت های فراوان می تواند منبع درآمد عظیمی برای مردم و کشور باشد ، اما متاسفانه عده ای با نگاه مقطعی و سطحی ، و غیر کارشناسی و غیر تخصصی خواسته یا ناخواسته مانع کسب ثروت از این ابزار نوین می شوند ، علوم دیجیتال و بخش اینترنت می تواند عامل رشد علمی ، کاهش آلودگی هوا و ترافیک ، صرفه جویی فراوان در مصرف انرژی ، رشد تصاعدی اقتصاد ، کسب درآمدهای توریست مجازی ، درآمدهای ارزی با جذب دانشجو در فضای مجازی ، تبادلات تجاری در سطوح خرد و کلان ، کاهش بیکاری در مشاغل بین المللی در فضای مجازی ، و...... و حفظ منابع طبیعی فعلی با نگاه علمی برای استفاده بهینه در آینده وهزاران مورد که اهل فن و متخصصین آکاهی بیشتری در این زمینه دارند. امید که با دید علمی و تخصصی مدیران بتوانیم ، آینده ای روشن و مرفه برای فرزندانمان با استفاده از این ابزار نوین به یادگار بگذاریم.انشااله.
feedback
Iran, Islamic Republic of
بزرگوار ، برادر عزیز و گرامی ، پرداخت قبوض ، اقساط ، انتقال پول و..... هزاران خدمات اینترنتی در اغلب مواقع یا غیر ممکن شده ، یا ارسال پیامک های رمز یکبار مصرف انجام نمی شود ، انگاری شما برادر عزیز یا پرداخت قبوض ندارید و یا پرداخت قسط ، که اگر به موقع انجام نشود شامل جریمه می شود ، امید که تلاش های بیشمار جنابعالی بتواند کم و کاستی های کندی و قطعی های مکرر اینترنت را سروسامان دهد و بابت امور ساده اینترنتی تا به این حد مردم عصبی نشوند. انشااله.
هنگام کار با کامپيوتر، معمولا از چه نوع خدمات اينترنتی استفاده می کنيد؟
ADSL
فيبر نوری
Point-to-Point
مودم همراه
هات اسپات موبايل
ماهواره ای