d21'; ?>d21'; ?> ايتنا - دو هکر بازی‌های ویدئویی دستگیر شدند
۰
plusresetminus
شنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۵۱

دو هکر بازی‌های ویدئویی دستگیر شدند

ایتنا - پلیس فدرال آمریکا به این افراد ۱۱ اتهام جنایی وارد کرده و قرار است به همه آنها رسیدگی کند. یک عضو دیگر این گروه هکری یانینگ چن ۳۵ ساله از شنزن چین است. لوران و بوزر رهبران گروه هکری اگزکیوتر بوده‌اند و عمده تخلفات توسط آنها انجام شده است.
دو هکر بازی‌های ویدئویی دستگیر شدند


پلیس آمریکا از دستگیری دو عضو گروه هکری اگزکیوتر خبر داده که با دستکاری بازی‌های ویدئویی اجرای کپی‌های غیرقانونی آنها را بر روی کنسول‌های بازی ممکن می‌کردند.

به گزارش ایتنا از مهر، بر اساس اعلام اف بی آی، یکی از این دو نفر مکس لوران نام دارد که ۴۸ ساله و فرانسوی است. نفر دیگر گری بوزر نام دارد که ۵۱ ساله بوده و اهل کشور کاناداست. هر دو نفر در شهریور ماه توسط اف بی آی شناسایی و دستگیر شده اند.

پلیس فدرال آمریکا به این افراد ۱۱ اتهام جنایی وارد کرده و قرار است به همه آنها رسیدگی کند. یک عضو دیگر این گروه هکری یانینگ چن ۳۵ ساله از شنزن چین است. لوران و بوزر رهبران گروه هکری اگزکیوتر بوده‌اند و عمده تخلفات توسط آنها انجام شده است.

پیش از این سایت اوبرچیپس که بازی‌های قفل شکسته را به علاقمندان می‌فروخت از پرداخت ۲ میلیون دلار غرامت به نینتندو بابت نقض حقوق مالکیت معنوی آن خبر داد. از آن زمان تلاش برای شناسای عوامل تولید این بازی‌ها با جدیت بیشتری دنبال شد.

تعدادی از اعضای این گروه که هنوز دستگیر نشده اند، در زمینه شناسایی آسیب پذیری‌های نرم افزاری بازی‌های کنسول‌های مختلف تخصص داشتند. آنها انواع کنسول‌های بازی را هدف حملات خود قرار داده بودند.
کد مطلب: 62544
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام