۰
plusresetminus
شنبه ۷ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۳۷

هشدار فیس‌بوک به سیاستمداران

ایتنا - فیس‌بوک اعلام کرد پست‌های سیاستمداران که خلاف قوانین این شبکه اجتماعی باشد را برچسب می‌زند.
هشدار فیس‌بوک به سیاستمداران


فیس‌بوک اعلام کرد از این پس پست‌های خبرساز سیاستمداران که خلاف قوانین پلتفرم باشد را  برچسب  می‌زند. این قانون جدید شامل پست‌های دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا نیز می‌شود.

به گزارش ایتنا از مهر، زاکربرگ در صفحه فیس‌بوک خود نوشت: سیاست‌هایی که امروز اجرا می‌کنیم برای برطرف کردن چالش‌های پیش روی کشور است.

به گفته مدیر ارشد اجرایی فیس‌بوک، این شبکه اجتماعی گام‌هایی برای مقابله با انتشار اخبار جعلی درباره انتخابات ریاست جمهوری آمریکا اتخاذ می‌کند. همچنین این پلتفرم برچسب‌های تازه به تمام پست‌های مربوط به رای‌دهی در انتخابات می‌افزاید که کاربران را به اطلاعات معتبر درباره انتخابات دولتی و محلی ارجاع می‌دهد.

همچنین فیس‌بوک ادعاهای جعلی برای کاهش رای دهی را ممنوع کرده است مانند داستان‌هایی درباره ماموران دولت فدرال که وضعیت حقوقی فرد را هنگام رای دهی بررسی می‌کنند.

این شرکت همچنین اعلام کرده ظرفیت اجرایی خود را افزایش می‌دهد تا ادعاهای جعلی درباره شرایط رای دهی ۷۲ ساعت قبل از انتخابات ریاست جمهوری آمریکا را حذف کند.

مارک زاکربرگ مدیر ارشد اجرایی فیس‌بوک قبلا از واکنش نشان دادن به پست ترامپ درباره انتشار اخبار جعلی مربوط به رای گیری پستی سرباز زده بود.  این در حالی بود که توئیتر پست ترامپ در پلتفرم خود را برچسب زد.
کد مطلب: 61379
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام