۰
plusresetminus
دوشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۴۰

ردیابی گوشی از طریق واتس‌اپ

ایتنا -  یک شرکت هندی برنامه‌ای با عنوان TrackMyPhones عرضه کرده که موقعیت مکانی افراد را در پیام رسان واتس‌اپ نمایش می‌دهد.
ردیابی گوشی از طریق واتس‌اپ

یک شرکت نوپای هندی از عرضه یک نرم افزار تلفن همراه خبر داده که با استفاده از آن می‌توان موقعیت مکانی گوشی‌ها را از طریق برنامه واتس‌اپ ردیابی کرد.

 این برنامه به خصوص برای افرادی قابل استفاده است که آشنایی چندانی با فناوری ندارند و نمی توانند از برنامه های موقعیت یاب یا خدمات جی پی اس استفاده کنند. برنامه مذکور برای کمک به سانحه دیدگان و واکنش سریع به بلایای طبیعی نیز قابل استفاده است.

به گزارش ایتنا از فارس، برنامه مذکور به گونه‌ای طراحی شده که دسترسی به اطلاعات آن تنها برای دوستان نزدیک و اعضای خانواده ممکن باشد و حریم شخصی و امنیت افراد در زمان استفاده از آن حفظ شود.

استفاده از برنامه یادشده بسیار ساده است و پس از نصب آن تنها با صدا درآوردن یک صدای آژیر خاص، یا قرار دادن گوشی در حالت لرزش یا ویبره یا روشن کردن نور فلاش آن، اطلاعات موقعیت مکانی در واتس اپ نمایش داده می‌شود. همچنین می‌توان از طریق این برنامه اطلاعات شارژ باتری را هم در واتس‌اپ به اشتراک گذاشت.

برنامه یادشده در قالب گروه‌های گپ واتس‌اپ هم قابل استفاده است و تنها افرادی می‌توانند داده‌های آن را به اشتراک بگذارند که در فهرست تماس هم حضور داشته باشند. همچنین فعال کردن فرامین این برنامه مستلزم وارد کردن کدهای رمز 4 رقمی است.
کد مطلب: 58770
نام شما
آدرس ايميل شما

نظر شما در باره طرح رجیستری موبایل چیست؟
طرح کاملا موفق بود
تا حدودی به نتیجه رسید
طرح کاملا شکست خورد
بنظرم طرح مبهمی است