۰
plusresetminus
جمعه ۲۹ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۰۰

استفاده از فناوری ردیاب ورزشکار سه‌بعدی برای مسابقات المپیک پیشِ رو

ایتنا - اینتل قصد دارد تا ردیاب ورزشکار سه‌بعدی را برای المپیک 2020 آماده کند. این کمپانی به‌تازگی اعلام کرده است که سیستم ردیاب ورزشکار که به 3DAT شهرت دارد از 4 دوربین برای فیلم‌برداری از ورزشکاران در مسابقات استفاده می‌کند.
استفاده از فناوری ردیاب ورزشکار سه‌بعدی برای مسابقات المپیک پیشِ رو
اینتل قصد دارد تا سیستم ردیاب ورزشکار سه‌بعدی خود را به همراه فناوری‌های جدید به المپیک 2020 وارد کند.
 
به گزارش ایتنا و به نقل از  engadget، اینتل قصد دارد تا ردیاب ورزشکار سه‌بعدی را برای المپیک 2020 آماده کند. این کمپانی به‌تازگی اعلام کرده است که سیستم ردیاب ورزشکار که به 3DAT شهرت دارد از 4 دوربین برای فیلم‌برداری از ورزشکاران در مسابقات استفاده می‌کند. سپس الگوریتم‌ها حرکات ورزشکار را تحلیل کرده و آن را به‌عنوان پوشش بصری به هنگام بازپخش صحنه‌ها نشان می‌دهند.
 
اینتل این روزها قول ورود فناوری‌های زیادی را به المپیک 2020 داده است. این کمپانی پیش‌ازاین اعلام کرد که روی شبکه 5G برای بازی‌ها کار می‌کند و احتمال این وجود دارد که شاهد نمایش نوری ویژه‌ای با کمک پهپادها باشیم. اینتل حتی امروز اعلام کرد که با کمیته بین‌المللی المپیک برای ارائه آموزش‌های ساخته شده به کمک فناوری واقعیت افزوده به کارمندان بازی‌های تابستانی همکاری می‌کند. این سیستم از مکان‌های مختلف بازی مدل‌های واقعیت افزوده می‌سازد.
 
 

علاوه بر این تراشه‌های پردازشی Core i5 اینتل در سیستم تشخیص چهره ویژه‌ای به نام NeoFace استفاده شده است که برای شناسایی بیش از 300 هزار شخص از قبیل ورزشکاران، داوطلبان، اصحاب رسانه و کارمندان به کار می‌رود.
البته اینتل پیش‌ازاین نیز از واقعیت مجازی برای بهبود تجربه بصری بازی‌های المپیک گذشته استفاده کرده است اما چندان در این زمینه موفق نبوده است. این کمپانی زمان زیادی برای کار بر روی این فناوری داشته است و نتایج آن در ماه جولای سال 2020 و همزمان با آغاز بازی‌های المپیک دیده خواهد شد.
 
کد مطلب: 58115
نام شما
آدرس ايميل شما

نظر شما در باره طرح رجیستری موبایل چیست؟
طرح کاملا موفق بود
تا حدودی به نتیجه رسید
طرح کاملا شکست خورد
بنظرم طرح مبهمی است