۰
plusresetminus
شنبه ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۵

پشتیبانی از موس در آی‌پد به کمک iOS 13

ایتنا- شایعات جدیدی در مورد شرکت اپل و محصول آی‌پد آن منتشر شده است. تحلیلگران پیش‌بینی کردند که iOS 13 می‌تواند قابلیت پشتیبانی از موس را به آی‌پد پرو اضافه کند.
پشتیبانی از موس در آی‌پد به کمک iOS 13
شرکت اپل در سال‌های اخیر تلاش زیادی برای رشد و پیشرفت آی‌پد پرو کرده است. این شرکت امکان پشتیبانی از صفحه کلید را به آی‌پد پرو اضافه کرده است.
به تازگی منابع آگاه اعلام کردند که این شرکت تصمیم دارد امکان پشتیبانی از موس را هم به آی‌پد پرو اضافه کند.

به گزارش  ایتنا از شماران سیستم به نقل از اوبرگیزمو، شرکت اپل یک روند تکاملی را برای محصولات خود آغاز کرده است و قصد دارد که آی پد پرو را به جانشینی کوچک برای لپ‌تاپ تبدیل کند.
با این کار بسیاری از افراد دیگر مجبور نیستند لپ تاپ خود را همراه داشته باشند بلکه می‌توانند با هزینه‌ای کمتر، دستگاهی سبک‌تر را همراه خود حمل کنند.
 
شرکت اپل در حال بررسی چگونگی اضافه کردن قابلیت پشتیبانی از موس به iOS 13  است. احتمالا در ابتدای کار، تجربه موس آی‌پد مانند مجیک موس اپل روی آی‌پاد است. به این صورت که آی‌پد تشخیص می‌دهد که یک موس در اطراف آن وجود دارد و می‌تواند به آن متصل شود.
 
 
مکان‌نمای موس مانند مکان‌نمای موجود در سیستم عامل مک است و همان قابلیت‌ها را هم دارد. می‌توان به کمک آن برنامه‌ها را جابه‌جا کرد.
این مفهوم ذهن بسیاری از تحلیلگران و کارشناسان را به سمت سیستم عامل مک مبنی بر قابلیت لمسی معطوف کرده است.
بسیاری از تحلیلگران هم بر این باور هستند که اپل باید برای پیشرفت کردن آی پد، یک انقلاب اساسی در زمینهiOS  به وجود آورد.
 
پشتیبانی از موس یکی از بهترین قابلیت‌هایی است که می‌تواند استفاده از آی‌پد را برای کاربران مفیدتر کند. شرکت اپل در پی آن است که دستگاه‌های خود را برای کاربران کاربردی‌تر کند و ارزش آنها را در فعالیت‌ها و کارهای روزمره کاربران بیشتر نماید.
 
کد مطلب: 56491
برچسب ها: ماوس آیپد iOS13
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام