۰
plusresetminus
دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۲ ساعت ۱۶:۰۶

دریافت و ارسال ساده فایل‌ها با ناخن

ایتنا- بعد از لمس کردن فایل مربوطه، این فایل از طریق ناخن انگشت به تلفن همراه و اتومبیل منتقل می‌شود.
دریافت و ارسال ساده فایل‌ها با ناخندانشمندان فنلاندی فناوری جدیدی تولید کرده اند که به وسیله آن یک ناخن انگشت، حلقه یا یک دستبند به عنوان رابط کاربری عمل کرده و فایلها را به صورت مستقیم تنها با یک لمس از یک صفحه به صفحه دیگر منتقل می کنند.


به گزارش ایتنا از مهر، این رابط کاربری جدید که به آن این تاچ (InTouch) گفته می شود به ما این امکان را می دهد که برای مثال فایلی را روی یک صفحه لمس کرده و این فایل از طریق ناخن انگشت به تلفن همراه و یا اتومبیل منتقل می شود.

از دیدگاه کاربر نهایی، این انتقال اطلاعات بین دستگاه ها با حافظه هایی چون کارتهای حافظه فلش یا یو اس بی انجام می شود و یا از طریق ارتباطات نقطه به نقطه چون بلوتوث و یا ابر ( خدمات به اشتراک گذاری) صورت می گیرد.

این راه حل توسط مرکز تحقیقات تکنیکی وی تی تی فنلاند ارائه شده و این امکان را می دهد که فایلها را بسیار ساده تر از گذشته دریافت و ارسال کرد و همچنین به اشتراک گذاشت.

رابط کاربری این‌تاچ با صفحات لمسی کار می کند و انتقال فایل را به طور مستقیم یا از طریق یک سرویس ابری ممکن می کند.

این مفهوم جدید همچنین انواع جدید از دستگاه های تعاملی را فعال می کند و همچنین می تواند محصولات تازه ای را وارد بازار کند و احتمالات تجاری بسیاری فراهم کند.

عرضه اپلیکیشن برای این فناوری شاید دربرگیرنده دستگاه های دیجیتال، اتومبیلها، صنعت ساخت، لجستیک و بهداشت و درمان نیز بشود.

درخواست ثبت این اختراع ارائه شده است.
کد مطلب: 28079
نام شما
آدرس ايميل شما

مهمترين اقدام برای پيشگیری از تکرار امثال کوروش کمپانی؟
اصلاح قوانين
برخورد قاطع
اصلاح گمرکات
آزاد کردن بازار
آگاه سازی مردم
هيچکدام