۰
plusresetminus
يکشنبه ۶ شهريور ۱۳۹۰ ساعت ۱۱:۳۸
مدیر عامل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای خبر داد

تقاضای خرید بازی‌های ایرانی در اروپا و آسیا

ایتنا - کشورهای اروپایی و آسیایی با استقبال از بازی‌های رایانه‌ای ایرانی در نمایشگاه Gamescom ۲۰۱۱ آلمان، متقاضی خرید بازی‌های ایرانی شدند.
تقاضای خرید بازی‌های ایرانی در اروپا و آسیا


به گزارش ایتنا به نقل از بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، بهروز مینایی مدیر عامل این بنیاد با اعلام این خبر گفت: بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای به نمایندگی از جمهوری اسلامی ایران امسال برای سومین بار در مهم‌ترین رویداد بازی‌های رایانه‌ای اروپا، یعنی نمایشگاه Gamescom ۲۰۱۱ حضور یافت و طی برپایی این نمایشگاه به تعامل با دست اندرکاران بازی سازی جهان پرداخت.

وی افزود: با نمایندگانی از کشورهای انگلیس، روسیه، آلمان، بلغارستان، اسپانیا و ایتالیا مذاکراتی انجام دادیم و قرار شد زمینه‌های حضور بازی‌های رایانه‌ای در بازار این کشور‌ها را داشته باشیم، همچنین در تلاش هستیم تا به بازارهای آسیایی نیز ورود داشته باشیم و مذاکراتی نیز با نمایندگان کشورهای کره جنوبی، ترکیه، مالزی و امارات داشته‌ایم.

مدیر عامل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای اضافه کرد: طی برگزاری این نمایشگاه مذاکراتی را با برخی از صاحب نظران مطرح و موثر در حوزه بازی‌های رایانه‌ای دنیا داشته‌ایم و قرار شد برخی از این افراد در دومین نمایشگاه بازی‌های رایانه‌ای تهران شرکت داشته باشند.

مینایی در پایان افزود: پیشرفت و توسعه بازی‌های رایانه‌ای به کوشش بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای و بازی سازان کشورمان یک موفقیت بزرگ فرهنگی اقتصادی و حتی سیاسی برای نظام جمهوری اسلامی ایران محسوب می‌شود.

لازم به یاد آوری است نمایشگاه Games com ۲۰۱۱ که بزرگ‌ترین نمایشگاه رایانه‌ای در اروپا به شمار می‌آید از ۲۶ الی ۳۰ مرداد ماه در شهر کلن آلمان برگزار شد.
کد مطلب: 19331
نام شما
آدرس ايميل شما

مهمترين اقدام برای پيشگیری از تکرار امثال کوروش کمپانی؟
اصلاح قوانين
برخورد قاطع
اصلاح گمرکات
آزاد کردن بازار
آگاه سازی مردم
هيچکدام