۰
plusresetminus
دوشنبه ۲۷ تير ۱۳۹۰ ساعت ۱۵:۲۴

کوهنورد هفته اول مرداد در بازار

ایتنا - کوهنورد؛ بهترین بازی رایانه‌ای سال، هفته اول مرداد ماه وارد بازار می‌شود.
کوهنورد هفته اول مرداد در بازاربازی جذاب و هیجان انگیز «کوهنورد» محصول موسسه فرهنگی اطلاع رسانی تبیان و برنده تندیس «بهترین بازی سالِ» اولین جشنواره بازی‌های رایانه‌ای در سال ۱۳۸۹، به زودی توسط شرکت نشر الکترونیک ایران منتشر و با همکاری شرکت پخش «های وی یو» به صورت انحصاری توزیع می‌گردد.

به گزارش ایتنا، «کوهنورد» داستان مردی خود ساخته و ماجراجو به نام دکتر «فاد» است که برای کسب مقام و گرفتن گواهی «امدادگر کوهستان» در مسابقه بین المللی «کوهنورد شایسته» شرکت می‌کند و در این مسابقه سخت و خطرناک، با پشت سرگذاشتن بیش از ده مرحله شایستگی‌های خود را به اثبات می‌رساند.

به گفته کارشناسان، این بازی جذاب و هیجان انگیز ایرانی که برای مخاطبان ۱۲ سال به بالا و به شیوه بازی «اول شخص» طراحی شده، برخلاف اغلب بازی‌های رایانه‌ای ایرانی که مدل مشابه خارجی هستند، مشابه ندارد و بازی ساده، بی‌حاشیه، بی‌ادعا و روانی است که می‌توان ساعت‌ها آن را بازی کرد.

این بازی به همت هنرمندان جوان و برگزیده کشور در موسسه تبیان طراحی شده و از نظر طراحی کاراکتر، فضا سازی، نورپردازی، میمیک صورت و نوع حرکت‌ها از کیفیت بالایی برخوردار است.

بر اساس این گزارش، کوهنورد در اولین نمایشگاه و جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران، تندیس «بهترین بازی سال» و همچنین رتبه اول بخش طراحی بازی بزرگ را از آن خود کرده و رتبه سوم بهترین بازی از دیدگاه فنی در نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال سال۱۳۸۹ نیز از دیگر افتخارهای کسب شده توسط این بازی رایانه‌ای است.

گفتنی است، کوهنورد توسط شرکت نشر الکترونیک ایران منتشر و به صورت انحصاری از سوی شرکت «های وی یو» توزیع خواهد شد.
کد مطلب: 18839
نام شما
آدرس ايميل شما

مهمترين اقدام برای پيشگیری از تکرار امثال کوروش کمپانی؟
اصلاح قوانين
برخورد قاطع
اصلاح گمرکات
آزاد کردن بازار
آگاه سازی مردم
هيچکدام