۰
plusresetminus
يکشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۰ ساعت ۱۴:۴۱

مراسم امضای تفاهم‌نامه پایش

ایتنا - مراسم امضاء تفاهم‌نامه پایش و کنترل سرویس‌های ارتباطی و فن‌آوری اطلاعات امروز به میزبانی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی برگزار شد.
مراسم امضای تفاهم‌نامه پایش


مراسم امضاء تفاهم‌نامه همکاری پایش و کنترل سرویس‌های ارتباطی و فن‌آوری اطلاعات امروز با حضور مسئولان ۸ دستگاه نظارتی و حکومتی برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایتنا، این تفاهم‌نامه بین سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی با ۷ دستگاه نظارتی و حکومتی دیگر منعقد و به امضاء رسید.

سازمان فن‌آوری اطلاعات ایران، شرکت ارتباطات زیرساخت، سازمان نظام صنفی رایانه‌ای، سازمان حمایت از مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان، سازمان تعزیرات حکومتی، پلیس فناوری و تبادل اطلاعات (پلیس فتا) و پلیس آگاهی هفت سازمان حاضر در مراسم و همکار با رگولاتوری در این تفاهم نامه هستند.

به گزارش ایتنا، این تفاهم نامه که به کنترل و پایش فناوری اطلاعات در ایران می‌پردازد، به ۸ سازمان مذکور قدرت نظارت و برخورد با متخلفین دارای شاکی خصوصی و دولتی را داده هم‌چنین باعث نظارت بیشتر بر روی فعالیت‌های صورت گرفته می‌پردازد.

در این مراسم مژدهی‌پور رئیس سازمان تعزیرات حکومتی به عنوان نماینده دادگستری و قوه قضائیه، نکویی مهر رئیس سازمان حمایت از حقوق تولید کنندگان و مصرف کنندگان، سردار بتوئی رئیس پلیس آگاهی به عنوان نماینده نیروی انتظامی، رحمتی رئیس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور به عنوان نماینده صنف و بخش خصوصی و کرم‌پور رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی به عنوان نماینده وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به ایراد سخنرانی و ارائه نظرات بخش خود در مورد این تفاهم نامه پرداختند.

شایان ذکر از در این جلسه که متخصصین، کار‌شناسان و اصحاب رسانه حوزه فاوا حضور داشتند، از کار‌شناسان کارگروه‌های این تفاهم‌نامه تقدیر به عمل آمد.
کد مطلب: 18429
نام شما
آدرس ايميل شما

مهمترين اقدام برای پيشگیری از تکرار امثال کوروش کمپانی؟
اصلاح قوانين
برخورد قاطع
اصلاح گمرکات
آزاد کردن بازار
آگاه سازی مردم
هيچکدام