۰
plusresetminus
سه شنبه ۳۰ آبان ۱۴۰۲ ساعت ۰۷:۳۰

ویدئو: سایبرداگ 2 شیائومی، یک دوست رباتیک جدید

ایتنا - در سخنرانی سالانه مدیر عامل شیائومی، لی جون، علاقه مندان به فناوری و افراد کنجکاو غافلگیر شدند زیرا برخلاف انتظارشان به جای خبر عرضه خودروی شیائومی، با چیزی حتی جذاب‌تر مواجه شدند:سایبرداگ 2، نسل دوم ربات چهارپای شیائومی.
ویدئو: سایبرداگ 2 شیائومی، یک دوست رباتیک جدید
در سخنرانی سالانه مدیر عامل شیائومی، لی جون، علاقه مندان به فناوری و افراد کنجکاو غافلگیر شدند زیرا برخلاف انتظارشان به جای خبر عرضه خودروی شیائومی، با چیزی حتی جذاب‌تر مواجه شدند: سایبرداگ 2، نسل دوم ربات چهارپای شیائومی.

نسل دوم سگ سایبری شیائومی، که 40% نسبت به نسل قبلی خود سبکتر هم شده است و 9 قطعه آن نیز با چاپ سه‌بعدی قابل تغییر و تعویض است، از میکرو موتور خلاقانه CyberGear استفاده می‌کند که نه تنها قدرت بالایی را ارائه می‌دهد بلکه قابلیت‌های حرکتی اولیه آن را نیز افزایش داده است. این چهارپای  شگفت‌انگیز می‌تواند مجموعه‌ای از حرکات چابک، از پرش‌های جلو و عقب گرفته تا تعظیم را انجام دهد، و حتی کارهای چالش‌برانگیزی مانند اسکیت‌برد و گام‌های فضایی را انجام دهد. با گنجاندن یک کنترل از راه دور UWB جمع و جور، صاحب آن می‌تواند کنترل یکپارچه بر روی این همراه روباتیکش را تجربه کند، از جمله توانایی شبیه‌سازی پیاده‌روی آرام سگ.

 

 
کد مطلب: 75336
نام شما
آدرس ايميل شما

مهمترين اقدام برای پيشگیری از تکرار امثال کوروش کمپانی؟
اصلاح قوانين
برخورد قاطع
اصلاح گمرکات
آزاد کردن بازار
آگاه سازی مردم
هيچکدام