۰
plusresetminus
شنبه ۱۹ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۰۲:۰۴

افرادی که از فضا برای کمک به زمین آمدند!

ایتنا - انسان‌های زیادی در این سیاره وجود دارند که معتقدند انسان‌های ستاره‌ای (Starseed) هستند، موجوداتی فضایی که به روی زمین آمده‌اند تا به مردم این سیاره کمک کنند تا زندگی بهتری داشته باشند.
افرادی که از فضا برای کمک به زمین آمدند!

هشتگ starseed در چند ماه گذشته بسیار مورد توجه کاربران اینترنتی در فضای مجازی به خصوص پلتفرم تیک‌تاک قرار گرفته و ترند شده، تا جایی که بیش از یک میلیارد بازدید از محتوای مربوط به آن ثبت شده است.

مفهوم انسان‌های ستاره‌ای از کتاب براد اشتایگر در سال ۱۹۷۶ یعنی خدایان دلو (Gods of Aquarius) برگرفته شده، اما این مفهوم فانتزی علیرغم نداشتن ریشه علمی باز هم به شدت ترند شده که کاملا اشتباه است.

انسان‌های ستاره‌ای معتقدند که به سیاره دیگری تعلق دارند و در زندگی بعدی خود بر روی زمین متولد شده‌اند. این باور با چندین باور خارق‌العاده دیگر نیز همراه است مانند اعتقاد آن‌ها به توانایی‌شان در جابه‌جا شدن بین کهکشان‌ها یا ارتباط برقرار کردن با زبان‌های نور که بسیار عجیب و غیرقابل باور به نظر می‌رسد.

اما اگر به دنبال حقیقت هستید باید بدانید که هیچ یک از این اعتقادات ریشه در هیچ علم واقعی ندارند و جستجوی مداوم برای فضاییان بر روی زمین هنوز به نتیجه محکمی نرسیده است.
کد مطلب: 79256
نام شما
آدرس ايميل شما

مهمترين اقدام برای پيشگیری از تکرار امثال کوروش کمپانی؟
اصلاح قوانين
برخورد قاطع
اصلاح گمرکات
آزاد کردن بازار
آگاه سازی مردم
هيچکدام