۰
plusresetminus
شنبه ۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۰۳:۲۵

تغییرات ظاهری واتس‌اپ در به‌روزرسانی جدید

ایتنا - واتس‌اپ در سال‌های گذشته با بروزرسانی‌های متعدد علاوه بر ایجاد قابلیت‌های جدید برای کاربران، ظاهری متفاوت با قبل پیدا کرده که تغییر شکل ظاهری در رنگ‌آمیزی و شکل آیکون‌ها در جدیدترین بروزرسانی این اپلیکیشن به‌وضوح مشهود است.
تغییرات ظاهری واتس‌اپ در به‌روزرسانی جدید

پس از آخرین بروزرسانی ظاهری واتس‌اپ که در سال ۲۰۲۱ انجام شد، بار دیگر متا دست به کار شده و جدیدترین تغییرات این نرم‌افزار از لحاظ ظاهری را در بروزرسانی جدید خود در دسترس کاربران اندروید و iOS قرار داده است.

متا در جدیدترین بروزرسانی واتس‌اپ با مجموعه‌ای از تغییرات ازجمله ایجاد پالت جدید رنگی، ظاهری تازه، ساده و قابل‌دسترس را برای کاربران فراهم کرده است.

 

واتس‌اپ علاوه‌بر استفاده از تناژ سبز یک‌دست‌تر، استفاده از رنگ‌های خنثی را افزایش داده مه به اپلیکیشن مذکور اجازه می‌دهد با دقت بیشتری انتخاب کند که رنگ سبز در کجا قرار بگیرد.

از دیگر تغییرات ظاهری واتس‌اپ به دارک‌مود آن می‌توان اشاره کرد که در بروزرسانی جدید تغییر قابل‌توجهی دریافت کرده و با افزایش کنتراست و استفاده از تُن‌های تیره‌تر، سیاهی حالت تیره را عمیق‌تر کرده است.

آیکون‌ها، تصاویر و پس‌زمینه چت نیز در پیام‌رسان محبوب تحت مالکیت متا دست‌خوش تغییر شده و با گردتر شدن آیکون‌ها، تصاویر از انیمیشن جذاب‌تری بهره می‌برند.

 

اگرچه ویژگی‌های جدید آخرین بروزرسانی واتس‌اپ برای هر دو سیستم‌عامل اندروید و iOS فعال شده، اما برخی ویژگی‌ها همچنان بصورت انحصاری فقط در دسترس کاربران یکی از این سیستم‌عامل‌ها قرار دارند. در حال حاضر از ویژگی‌های جدید که در هر دو سیستم‌عامل بصورت یکسان دیده نمی‌شود می‌توان به چیدمان جدید برای ارسال فایل که تنها در iOS ارائه شده و نوار ناوبری جدیدی که در پایین صفحه برای کاربران اندروید دیده می‌شود، اشاره کرد.
کد مطلب: 78826
نام شما
آدرس ايميل شما

مهمترين اقدام برای پيشگیری از تکرار امثال کوروش کمپانی؟
اصلاح قوانين
برخورد قاطع
اصلاح گمرکات
آزاد کردن بازار
آگاه سازی مردم
هيچکدام