۰
plusresetminus
جمعه ۴ اسفند ۱۴۰۲ ساعت ۰۵:۰۰

ویژگی‌های جدید واتس‌اپ در به‌روزرسانی اخیر چیست؟

ایتنا - مدیران واتس‌اپ در جدیدترین بروزرسانی این پیام‌رسان از اضافه شدن چهار گزینه قالب‌بندی متن جدید خبر دادند که به کاربران کمک می‌کند ارتباط مؤثرتری با دیگران داشته باشند و تا حدی باعث خواندن راحت‌تر پیام‌ها می‌شود.
ویژگی‌های جدید واتس‌اپ در به‌روزرسانی اخیر چیست؟


چهار گزینه قالب‌بندی متن شامل فهرست‌های بولت‌دار، فهرست شماره‌دار، بلوک نقل قول و کدهای درون‌خطی که مدتی در حال توسعه بودند اکنون در جدیدترین بروزرسانی واتس‌اپ قرار گرفته و برای کاربران اندروید، iOS، وب و مک در دسترس هستند.

این سرویس جدید علاوه بر اینکه به کاربران کمک می‌کند تا ارتباط مؤثرتری با دیگران داشته باشند، تا حدی باعث خواندن راحت‌تر پیام‌ها نیز می‌شود. این ویژگی‌ها به گزینه‌هایی مانند پررنگ‌کردن بخشی از متن و حالت italic اضافه خواهند شد که تاکنون در دسترس تمام کاربران بوده‌اند.

فهرست‌های بولت‌دار در واتس‌اپ به کاربر کمک می‌کند تا اطلاعات موجود در پیام‌های خود را راحت‌تر دسته بندی کرده و ارسال کند. برای استفاده از آن در ابتدای متن خود علامت «-» را قرار دهید و پس از یک فاصله، متن خود را وارد کنید.

 

فهرست شماره‌دار نیز مانند فرمت بولت‌ یک فهرست را در دسترس شما قرار می‌دهد، با این تفاوت که گزینه‌های آن با اعداد مشخص می‌شوند. برای استفاده از این قالب، باید یک رقم را تایپ کنید و پس از آن یک نقطه و فاصله کامل قرار دهید.

بلوک نقل قول به کاربر این امکان را می‌دهد تا پست‌های خود را به‌صورت یک نقل‌قول برای دیگران ارسال کند. برای استفاده از این قالب‌، ابتدا باید یک «>» تایپ کنید و پس از فاصله، متن مورد نظر خود را وارد کنید.

کد درون‌خطی آخرین آیتم جدیدترین بروزرسانی واتس‌اپ، قالبی است که بیشتر برای کدنویسان طراحی شده و راه خوبی برای برجسته‌کردن اطلاعات خاصی از متن شما محسوب می‌شود. برای استفاده از این قالب باید متن خود را در بین یک «`» تایپ کنند.
کد مطلب: 77514
برچسب ها: واتس‌اپ
نام شما
آدرس ايميل شما

مهمترين اقدام برای پيشگیری از تکرار امثال کوروش کمپانی؟
اصلاح قوانين
برخورد قاطع
اصلاح گمرکات
آزاد کردن بازار
آگاه سازی مردم
هيچکدام