۰
plusresetminus
چهارشنبه ۲۲ شهريور ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۱۸

فرزندان پرشمار آقای میلیاردر؛ ایلان ماسک از وجود فرزند سومش با گرایمز خبر داد

ایتنا - ایلان ماسک، مدیرعامل ایکس (توئیتر سابق) اعلام کرد که با گرایمز، شریک زندگی پیشینش صاحب فرزند سومی به نام «تائو تکنو مکانیکوس» شده است.
فرزندان پرشمار آقای میلیاردر؛ ایلان ماسک از وجود فرزند سومش با گرایمز خبر داد

این میلیاردر آمریکایی روز یکشنبه در پاسخ به توئیت حساب کاربری Pop Base که اخبار سرگرمی را پوشش می‌دهد مبنی بر این که نام فرزند سوم او و گرایمز «اگزا دارک سیداریل» است، نوشت: «تائو تکنو مکانیکوس»

وجود این فرزند ایلان ماسک تا چند وقت اخیر پنهان مانده بود. 

به گزارش ایتنا و به نقل از یورونیوز، رابطه ایلان ماسک و گرایمز در سال ۲۰۲۱ به پایان رسید؛ با این حال کلیر بوچر (گرایمز) خواننده کانادایی و شریک زندگی آقای ماسک وضعیت رابطه‌شان را «بسیار روان» توصیف می‌کرد. 

او در مارس ۲۰۲۲ در گفتگو با مجله «ونتی فر» گفته بود که «اگزا دارک سیداریل ماسک» در دسامبر ۲۰۲۱ با استفاده از رحم اجاره‌ای به دنیا آمد. 

اگرچه این زوج قصد اعلام تولد دومین فرزند خود با نام مستعار «Y» را نیز نداشتند، اما خانم گرایمز پس از این که دوین گوردون، خبرنگار مجله «ونتی فر» صدای گریه کودک را شنید، نام او را اعلام کرد. 

ایلان ماسک و گرایمز در ماه مه ۲۰۲۰ نیز صاحب یک پسر با نام «X Æ A-Xii» شده بودند. 

ایلان ماسک ۴۸ ساله پنج فرزند دیگر نیز از ازدواج پیشین خود دارد: دو قلوهای گریفین و ویویان و سه قلوهای دامین، ساکسون و کای. 

وجود دوقلوهای ۱۶ ماهه آقای ماسک با نام‌های استرایدر و آزور از شیون زیلیس (مدیر اجرایی نورالینک) نیز در ۶ سپتامبر فاش شد.  

او پیش‌تر در توئیتی از نگرانی خود برای کاهش نرخ زاد و ولد خبر داده و گفته بود: «برای کمک به بحران کم‌جمعیتی همه تلاش خودم را می‌کنم. سقوط نرخ زاد و ولد بزرگترین خطر پیش روی تمدن است.»
کد مطلب: 74617
برچسب ها: ایلان ماسک
نام شما
آدرس ايميل شما

مهمترين اقدام برای پيشگیری از تکرار امثال کوروش کمپانی؟
اصلاح قوانين
برخورد قاطع
اصلاح گمرکات
آزاد کردن بازار
آگاه سازی مردم
هيچکدام