۰
plusresetminus
شنبه ۲۰ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۹

تخفیف های ویژه ی Groupon برای اسپاتیفای پریمیوم

شما می توانید از اعتبار و اطمینان کدهای هدیه شرکت های مختلف را از کارشناسان اسپاتیفای اک سؤال کنید. اسپاتیفای اک به عنوانی یکی ا از ارائه دهندگان معتبر و مجوز دار در حال فعالیت است.
تخفیف های ویژه ی Groupon برای اسپاتیفای پریمیوم
---------------- رپرتاژ آگهی ----------------- گروپون Groupon اپلیکیشنی است که تقریباً برای هر چیزی کدهای تبلیغاتی و معاملات ویژه در اختیار کاربران قرار می دهد. در برنامه گروپون می توانید نسخه های آزمایشی اسپاتیفای پریمیوم و حتی تخفیف های ۵۰ درصدی از هزینه اشتراک اسپاتیفای را برای مدت معینی پیدا کنید.

همچنین میتوانید از سایت خرید اکانت اسپاتیفای یک پرمیوم ویژه تهیه نمایید: لینک فروشگاه خرید اکانت اسپاتیفای
گروپون یکی دیگر از راه های آسان - و قانونی - برای دریافت اسپاتیفای پریمیوم با تخفیف است. برای بهره مندی از تخفیف های اسپاتیفای ابتدا باید برای یک حساب کاربری گروپون ثبت نام کنید.
سپس، به سادگی «Spotify Premium» را در نوار جستجو تایپ کنید تا به دنبال معاملات اسپاتیفای پریمیوم بگردید. مهم است که توجه داشته باشید که کوپن های گروپون به سرعت به فروش می رسند، بنابراین همیشه مراقب باشید و پس از در دسترس شدن، یکی را خریداری کنید.
 

فعال کردن اسپاتیفای پریمیوم از گروپون


 ابتدا باید کوپن های اسپاتیفای پریمیوم را بیابید و خرید کنید. پس از خرید Spotify Premium Groupon  می توانید با دنبال کردن این مراحل آن را بازخرید کنید:
۱. برنامه گروپون را روی گوشی خود راه اندازی کنید یا به وب سایت Groupon بروید. مطمئن شوید که وارد سیستم شده اید.
۲. به صفحه My Groupons خود بروید.
۳. به دنبال Spotify Premium Groupon مورد نظر خود بگردید. سپس گزینه “View Details” را در کنار آن انتخاب کنید.
۴. دستورالعمل های "نحوه استفاده" را برای استفاده از کوپن دنبال کنید.
 به دنبال کدهای تبلیغاتی Premium Spotify در رسانه های اجتماعی باشید.

 چیزهای زیادی را می توان در رسانه های اجتماعی یافت. شرکت ها معمولاً زمانی که با سازمان های دیگر مانند Spotify برای تخفیف و هدایا همکاری می کنند؛ در صفحات رسمی فیس بوک، توییتر یا اینستاگرام خود کدهای تبلیغاتی اسپاتیفای پریمیوم را پست می کنند.
 

کدهای هدیه ی اسپاتیفای پریمیوم در شبکه های مجازی


Subreddit Freebies همچنین مکان خوبی برای جستجوی کدهای تبلیغاتی و تخفیف اسپاتیفای پریمیوم است. با این حال، توجه داشته باشید که همه کدهای تبلیغاتی اسپاتیفای پریمیوم که در رسانه های اجتماعی می بینید قانونی نیستند. بنابراین، شما باید بدانید که چگونه تخم مرغ های خوب را از تخم مرغ های بد تشخیص دهید.
 استفاده از کد تبلیغاتی جعلی می تواند آسیب بیشتری به شما بزند و جای اینکه شما را به هدف برساند، شما را از دستیابی به معامله ای که انتظارش را داشتید باز دارد. همچنین می تواند اطلاعات شخصی شما را به سرقت ببرد یا ویروسی را روی دستگاه شما نصب کند.

ساده ترین راه برای بررسی مشروع بودن یک کد تبلیغاتی این است که مطمئن شوید از یک منبع تأیید شده آمده است، منبعی که علامت آبی در انتهای آن دارد. کدهای تبلیغاتی واقعی همچنین باید دارای چاپ دقیقی باشند که تاریخ انقضا و استثنائات تبلیغاتی را از جمله موارد دیگر ذکر کند.
معامله بیش از حد خوب به نظر می رسد، می توان گفت یک کلاه برداری است. به عنوان مثال، معامله ای که اسپاتیفای پریمیوم رایگان برای یک سال ارائه می دهد می توان به جرئت گفت این یک کلاه بردار است.
 اسپاتیفای پریمیوم یک چیز عالی است، اما همه ی افراد موسیقی بدون آگهی، طبق سلیقه و درخواستی خود و باکیفیت می خواهد؛ بتوانند آن را در هر جایی با خود ببرد.
با این حال، همه برای آن بودجه ندارند، خوشبختانه، راه های انگشت شماری وجود دارد که می توانید اسپاتیفای پریمیوم را به صورت رایگان یا با قیمتی با تخفیف دریافت کنید. حتی بهتر از آن، این است که همه این روش ها کاملاً قانونی هستند.
 

سخن آخر


کدهای هدیه ی اسپاتیفای توسط شرکت های معتبر مثل گروپون، Subreddit Freebies و.. در اکثر شبکه ای مجازی ارائه می شود. توجه داشته باشید به هر کد هدیه و به هر پستی نمی توان اعتماد کرد.
شما می توانید از اعتبار و اطمینان کدهای هدیه شرکت های مختلف را از کارشناسان اسپاتیفای اک سؤال کنید. اسپاتیفای اک به عنوانی یکی ا از ارائه دهندگان معتبر و مجوز دار در حال فعالیت است.
 
 
کد مطلب: 72218
برچسب ها: رپرتاژ
نام شما
آدرس ايميل شما

مهمترين اقدام برای پيشگیری از تکرار امثال کوروش کمپانی؟
اصلاح قوانين
برخورد قاطع
اصلاح گمرکات
آزاد کردن بازار
آگاه سازی مردم
هيچکدام