۰
plusresetminus
سه شنبه ۱۰ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۶

گوگل پلی از قانون هند پیروی می‌کند

ایتنا - پس از دستور رگولاتور آنتی تراست هند، گوگل سیاست پرداخت در اپ را برای توسعه دهندگان نرم افزار این کشور اجرا نمی کند.
گوگل پلی از قانون هند پیروی می‌کند

گوگل یکی از سیاست‌های فروشگاه اپ خود در هند را اجرا نمی‌کند. طبق این سیاست توسعه دهندگان اپ مجبور هستند از سیستم پرداخت گوگل پلی برای خرید کالا و سرویس دیجیتال در هند استفاده کنند اما اکنون طبق رای رگولاتور آنتی تراست کشور سیاست مذکور در هند اجرا نمی شود.
البته گوگل در یک پست وبلاگی اعلام کرده استفاده از سیستم پرداخت داخلی همچنان برای تمام کاربران خارج از این کشور الزامی است.

به گزارش ایتنا از مهر، پیش از این گوگل تا ۳۱ اکتبر به توسعه دهندگان اپلیکیشن در هند فرصت داده بود تا از قوانین پرداخت اش پیروی کنند. کمیسیون رقابت هند(CCI) هفته گذشته گوگل را ۱۱۳ میلیون دلار جریمه و اعلام کرد این شرکت نباید استفاده توسعه دهندگان اپ از سیستم های پرداخت طرف ثالث را محدود کند.

CCI ماه گذشته از گوگل خواسته بود شیوه عملکرد خود در پلتفرم اندروید را تغییر دهد و جریمه ای ۱۶۲ میلیون دلار نیز برای عملکردهای غیرقانونی مرتبط با سیستم عامل برای شرکت وضع کرده بود.

این درحالی است که گوگل در سراسر جهان از جمله کره جنوبی با چالش هایی روبرو است زیرا توسعه دهندگان نرم افزار در فروشگاه اپلیکیشن خود را وادار به استفاده از سیستم پرداخت در اپ خود می کند.
کد مطلب: 70273
برچسب ها: گوگل پلی هند
نام شما
آدرس ايميل شما

هنگام کار با کامپيوتر، معمولا از چه نوع خدمات اينترنتی استفاده می کنيد؟
ADSL
فيبر نوری
Point-to-Point
مودم همراه
هات اسپات موبايل
ماهواره ای