۰
plusresetminus
جمعه ۱۳ تير ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۰۰

سامسونگ به IFA 2020 نمی‌رود

شرکت‌های دیگر هم ممکن است همین کار را بکنند
ایتنا - به احتمال زیاد سامسونگ رویداد آنلاین خودش را در سپتامبر برگزار خواهد کرد چرا که قطعا ظرفیت این کار را دارد.
سامسونگ به IFA 2020 نمی‌رود
اگرچه اوضاع در مقایسه با آغاز سال 2020 بهتر به نظر می‌رسد، ولی همچنان نامعلومی‌هایی درباره اینکه آیا برگزاری رویدادهای پرجمعیت و نمایشگاه‌های تجاری معقولانه است یا نه وجود دارد.
 
به گزارش ایتنا و به نقل از اسلش‌گیر، سازمان‌دهندگان IFA، به عنوان یکی از بزرگترین نمایشگاه‌های سالانه تکنولوژی در جهان، فکر می‌کنند که اشکالی ندارد این نمایشگاه در ماه سپتامبر برگزار شود. به نظر می‌رسد که سامسونگ دقیقا موافق نیست و ظاهرا تصمیم به عدم مشارکت در نمایشگاه امسال گرفته است، که بدین ترتیب راه برای اینکه شرکت‌های دیگر هم چنین کاری بکنند هموار شده است.
 
مسلما شنیدن اینکه IFA  بر برگزاری آن در ماه سپتامبر در برلین تاکید دارد نسبتا شگفت‌انگیز است. البته هنوز چند ماه باقیست و تا آن زمان اتفاقات مختلفی، چه خوب و چه بد، ممکن است رخ داد. این قطعا یک قمار است و به نظر نمی‌رسد شرکت‌کنندگان بالقوه در این مراسم مایل به پذیرش چنین ریسکی باشند.
 
البته، IFA 2020 قاعدتا بسیار متفاوت‌تر از گذشته خواهد بود، به طوری که تعداد روزهای برگزاری آن نصف شده و به سه روز خواهد رسید. تعداد شرکت‌کنندگان در آن بسیار محدود خواهد بود ولی همان تعداد هم فقط با دعوتنامه خواهد بود.
 

یک وبسایت کره‌ای گزارش کرده است که سامسونگ تصمیم گرفته است تا به خاطر نگرانی از ایمنی کارکنانش در رویداد امسال شرکت نکند. به احتمال فراوان سامسونگ رویداد آنلاین خودش را در سپتامبر برگزار خواهد کرد چرا که قطعا ظرفیت این کار را دارد. رویداد Unpacked 2020 در ماه اوت (مرداد و شهریور) می‌تواند آزمونی برای این ظرفیت باشد.
 
اگرچه سامسونگ تنها یکی از چندین شرکت‌کننده بالقوه در این نمایشگاه است، ولی قطعا یکی از بزرگترین‌های آنها به شمار می‌رود، و خودداری آن از شرکت در نمایشگاه قطعا شانس موفقیت IFA 2020 را کاهش خواهد داد. چرا که به نوبه خود می‌تواند باعث شد تا شرکت‌های دیگر در مشارکتشان تجدیدنظر نموده و اینطور فکر کنند که به ریسک آن نمی‌ارزد. همچنین ممکن است دولت آلمان تصمیم به ممنوعیت رویدادهای بزرگ تا ماه اکتبر (آبان و مهر) بگیرد. سازمان IFA  همچنان باید اعلامیه در رابطه با آن صادر نماید.
 
 
کد مطلب: 61455
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام