۰
plusresetminus
شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۱۱

نسخه نهایی خودروی تسلا Model Y رونمایی شد

ایتنا- کمپانی تسلا در طی کنفرانس مالی خود تصاویر جدیدی از نسخه نهایی خودروی Model Y را به همراه عکس‌هایی از خط تولید آن به نمایش درآورد.
نسخه نهایی خودروی تسلا Model Y رونمایی شد
کمپانی تسلا در طی کنفرانس مالی خود تصاویر جدیدی از نسخه نهایی خودروی Model Y را به همراه عکس‌هایی از خط تولید آن به نمایش درآورد.
 
به گزارش ایتنا و به نقل از  autocar، اگر به خاطر داشته باشید کمپانی تسلا طرح مفهومی خودروی Model Y خود را در سال گذشته رونمایی کرد. ایلان ماسک هم‌اکنون در طی کنفرانس مرتبط با مسائل مالی خود اعلام کرد که عرضه این خودرو در ماه مارس آغاز خواهد شد.

 
 نسخه نهایی خودروی تسلا Model Y
 
تسلا همچنین در سندی که به‌صورت فایل پی‌دی‌اف منتشر کرده است تصویر نسخه نهایی Model Y را به نمایش در وارد و به همراه آن نیز چند تصویر دیگر از خط تولید این خودرو اضافه کرد. البته هیچ تغییر چشمگیری در طراحی این خودرو دیده نمی‌شود و خبری از وجود درهای Falcon Wing خودروی Model X هم نیست اما  طراحی بخش جلویی این خودرو تا اندکی تفاوت کرده است.
 
گزارش‌های به‌دست‌آمده حاکی از آن است که حذف کروم درخواست شده توسط برخی از دارندگان خودروهای تسلا موجب شده است که زرق‌وبرق Model Y  مطابق با سلیقه کاربران نسبت به مدل‌های دیگر خودروی تسلا کاهش پیدا کند. علاوه بر این شتاب نمایش داده‌شده طی آزمایش نهایی این خودرو همچنان در آن وجود دارد و علاوه بر این برند این خودرو از 280 مایل به 315 مایل تغییر کرده است. باید منتظر بود و دید که نسخه نهایی این محصول در بازار با چه بازخوردی مواجه خواهد شد.

 
کد مطلب: 59753
نام شما
آدرس ايميل شما

نظر شما در باره طرح رجیستری موبایل چیست؟
طرح کاملا موفق بود
تا حدودی به نتیجه رسید
طرح کاملا شکست خورد
بنظرم طرح مبهمی است