۰
plusresetminus
شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۲۸

اولین سامانه ایرانی مجازی سازی PVM رقیب VMWare

سامانه PVM با هدف تضمین ماندگاری اطلاعات در مقابل حوادث پیش‌بینی نشده، تضمین امنیت در مهم‌ترین نرم‌افزار زیرساختی سازمان، کاهش هزینه‌ها، و یکپارچه سازی و مدیریت متمرکز، تولید و عرضه شده است.
اولین سامانه ایرانی مجازی سازی PVM رقیب VMWare
------------------------- رپرتاژ آگهی ---------------------


اولین سامانه بومی و ایرانی مجازی سازی (سرور و دسکتاپ) با سابقه عملیاتی 10 ساله و بیش از 120 کارفرما در سطح کشور، به نام PVM توسط «شرکت پویش داده نوین» عرضه شده است.

این سامانه هم اکنون در 15 استان کشور در حال فعالیت می‌باشد و طیف وسیعی از کارفرمایان را پوشش داده است.

شرکت پویش داده نوین در سال 1384 توسط جمعی از متخصصین و مهندسین خلاق و جوان تأسیس گردیده و به شماره ثبت 7692 در اداره ثبت شرکت‌های استان یزد به ثبت رسیده است و هم اکنون دارای دو دفتر در تهران و یزد می‌باشد.

سامانه PVM با هدف تضمین ماندگاری اطلاعات در مقابل حوادث پیش‌بینی نشده، تضمین امنیت در مهم‌ترین نرم‌افزار زیرساختی سازمان، کاهش هزینه‌ها، و یکپارچه سازی و مدیریت متمرکز، تولید و عرضه شده است.
اهداف ذکر شده به واسطه استفاده از محصولی معتبر و با کیفیت و مطابق با استانداردهای جهانی در ایجاد زیرساختی مطمئن و پایدار، میسر است.
 

شرکت پویش داده نوین به عنوان بازویی توانا و همیشه در دسترس، با تخصص ویژه در زمینه مجازی سازی و زیرساخت، و ارائه راهکار دارای ارزش افزوده و توجیه اقتصادی بالا، مفتخر به پویش و همراهی با کارفرمایان منحصر به فرد خود(بیش از 120 سازمان مهم اداری، امنیتی و تجاری در سطح کشور) می‌باشد.

به استحضار میرساند، دانلود نسخه کامل سامانه PVM و استفاده از مجوز آزمایشی(Trial)، و کلیه مستندات مورد نیاز، نمونه های حسن انجام کار و لیست کارفرمایان از طریق سایت شرکت به آدرس www.pdnsoft.com فراهم می‌⁠باشد.

محور فعالیت‌های شرکت در طی یک دهه گذشته رضایت کارفرمایان و صداقت و شفافیت در برابر مخاطبان عزیز بوده است. در این راستا علاوه بر انتشار مستندات متعدد در پایگاه دانش پویش، قسمتی از کد منبع PVM به صورت متن باز در Github عرضه شده است.

به جهت تایید بومی بودن محصول مستندات مقایسه‌ای متعددی برای کارشناسان معظم فناوری اطلاعات کشور تهیه شده است که از جمله آنها «مستند مقایسه PVM و PVE» می‌باشد.
همچنین این شرکت آمادگی دارد شرایط بررسی کد منبع PVM را برای علاقه‌مندان فراهم آورد.
وجود این سامانه فرصت خوبی برای ایمن سازی زیرساخت‌های حیاتی کشور و اطمینان خاطری ارزشمند برای مدیران فناوری اطلاعات کشور در جهت حفظ و حراست از مهمترین دارائی سازمان، اطلاعات، می‌باشد.
 

شرکت پویش داده نوین معتقد است تمامی نرم‌افزارها و سامانه‌های مجازی سازی خوب هستند، اما تیم پویش به عنوان یک تولید کننده اقدام به نصب، برپاسازی و پشتیبانی محصول PVM می‌کند، و از این جهت در لایه مجازی سازی بهتر عمل می‌کند.

همه می‌دانیم که مهم‌ترین نرم‌افزار سازمانی در دنیای امروز، از منظر امنیت و حفظ اطلاعات سازمانی، مجازی سازی می‌باشد و PVM محصولی است که اطمینان خاطر، پایداری و پرسشگری را برای مدیران فناوری اطلاعات در مهم‌ترین لایه نرم‌افزاری، فراهم می‌کند.

همین حالا PVM را به راحتی نصب کنید و لذت بومی بودن و استفاده از یک محصول باکیفیت برای حفظ و حراست از اطلاعات سازمانی را امتحان کنید.
 
کد مطلب: 54490
برچسب ها: Vmware رپرتاژ
نام شما
آدرس ايميل شما

شما از کدام مرورگر اینترنتی بیشتر استفاده می‌کنید؟
اینترنت اکسپلورر
فایرفاکس
کروم
سافاری
اج
مرورگرهای دیگر