۰
plusresetminus
جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۱۷

بهترین بازیهای موبایلی 2018 (قسمت اول)

ایتنا - در این مطلب، دستچینی از بهترین بازیهایی 2018 از نگاه سایت cnet نظر شما می گذرد.
بهترین بازیهای موبایلی 2018 (قسمت اول)
در این مطلب، دستچینی از بهترین بازی هایی 2018 از نگاه سایت cnet نظر شما می گذرد.
 

ماجراجویی های آلتو (Alto's Adventure)
اسنوبورد با سرعت بالا هرگز به اندازه آنچه در Alto's Adventure خواهید دید آسان نبوده است. کنترلهای تک لمسی بسیار ساده آن برای شما این امکان را فراهم می آورند که آلتو (و چند کاراکتر که می توانید آنها را از حالت قفل خارج کنید) را، با انجام مانورهای مختلف مثل پشتک زدن، به سمت پایین کوه هدایت کنید.
با صحنه های کوهستانی بی انتهای زیبا، گذارهای چشمنواز روز به شب و موسیقی متن مسحور کننده ای که این بازی دارد (که باید برای بهره مندی کامل از آن هدفون بزنید)، حتما باید این اپ را روی دستگاهتان داشته باشید.
تریلر این بازی در یوتیوب
قیمت: 5 دلار برای iOS؛ رایگان برای اندروید

 

اودیسه آلتو (Alto's Odyssey)
Alto's Odyssey جدیدترین دنباله منتشر شده از Alto's Adventure نام دارد و (با اینکه بازی اصلی آن همچنان جذاب است) ولی این بازی ممکن از آن هم بهتر باشد.
ترفند جدید دیوارنوردی به آن اضافه شده، که باعث می شود کنترل بیشتری بر این بازی داشته باشید. محیطهای جدیدی برای کنکاش وجود دارند و شما می توانید یک Zen Mode را بازی کنید که امکان بهره بردن شما از نماها و صداهای این بازی را فراهم می آورد.
اگر بخواهیم یک بازی را از این لیست به شما توصیه کنیم، Alto's Odyssey قطعا یکی از برترینهای آن خواهد بود.
تریلر
پلفترم: فقط iOS (فعلا) | قیمت: 5 دلار

 

Riptide GP: Renegade
Riptide GP: Renegade یکی از آن دسته از بازیهایی است که به نظر می رسد انجامش روی موبایل ناممکن باشد؛ گرافیک آن به طرز حیرت انگیزی جذاب است. در این بازی ویدئویی مسابقه استایل جت اسکی، شما در نقش یک قهرمان سابق افول کرده ظاهر می شوید که با رقبای دیگر مسابقه می دهد و با شگردهای مختلف و شکست دادن حریفان تلاش می کند شکوه سابق خود را باز یابد. این بازی بر روی موتور خود توسعه دهنده اش ساخته شده، و صادقانه باید گفت که مانند یک رویا عمل می کند.
تریلر
پلتفرم: iOS و اندروید | قیمت: 3 دلار
 
 

PUBG Mobile
بازی «میدانهای نبرد بازیکن مجهول» (PUBG) برای موبایل یک بازی رایگان تیراندازی بقا است که برای شما این امکان را فراهم می آورد که تجربه کنید وقتی در جزیره ای در کنار 99 بازیکن دیگر قرار گرفته اید چه کسی نهایتا زنده خواهد ماند. ولی آنچه درباره نسخه موبایل این بازی فوق العاده محبوب قابل توجه است اینکه بر روی یک گوشی عملکردی حتی بهتر از یک کامیپوتر شخصی از خود نشان می دهد.
درست مانند نسخه اصلی آن، شما به صورت یک چترباز وارد صحنه می شوید، ساختمان ها را غارت می کنید تا قویتر شوید، و تمام تلاشتان را به کار می گیرید که تا انتها زنده بمانید. شما می توانید این بازی را تکی انجام داده و یا در صورتی که می خواهید یک تلاش تیمی را تجربه کنید تیمی حداکثر چهار نفره را تشکیل دهید. البته مراقب باشید، این بازی به طرزی باورنکردنی اعتیادآور است.
تریلر
پلفترم: iOS و اندروید | قیمت: رایگان
 
 
Hearthstone
فرمت موبایلی فرصتی عالی برای بازیهای کارتی دیجیتالی است، و اگر شما به دنبال بهترین تجربه بازی کارتی قابل جمع آوری هستید، نمی توانید به سادگی از کنار Hearthstone بگذرید.
این بازی بر مبنای World of Warcraft است، و هر یک از نه کلاس آن عرشه ای مبتنی بر معادلش در WoW دارد، که امکان انجام استایلهای مختلف بازی را فراهم می آورد. امکان بازی تک نفره یا چند نفره رقابتی در آن وجود دارد، و چه بخواهید یک بازی سریع را انجام داده و چه یک بازی عمیقتر را تجربه کنید یک گزینه عالی به شمار می رود. به بیانی مختصر می توان گفت که این یک بازی فوق العاده انعطاف پذیر است می توانید هر جور که مایل باشید آن را انجام دهید. به سختی می توان یک تجربه CCG دیجیتال بهتر از آن را تصور نمود.  
تریلر
پلفترم: iOS و اندروید | قیمت: رایگان
 
 
Superbrothers: Sword & Sworcery EP
بازی Superbrothers: Sword & Sworcery EP نخستین بار در 24 مارس 2011 عرضه شد و همچنان به عنوان یکی از برترین بازیهای موبایلی شناخته می شود. این یک بازی یک ماجراجویی تجربی عجیب و غریب، زیبا و غمگین درباره جنگجوییست که به دنبال هدفی مرموز است. سبک هنری ظریف، صدای زمینه جذاب و جنبه های مکانیکی منحصر به فرد اجرائی آن باعث شده که هزاران تلاش برای تقلید از آن به اجرا در بیاند، ولی هیچ کدامشان به شگفت انگیزی Superbrothers: Sword & Sworcery EP نشده اند.
تریلر
پلفترم: iOS و اندروید | قیمت: رایگان
 
 
Plague, Inc
این بازی مفهومی خیالی دارد. شما کنترل یک عامل بیماریزای مسری را در اختیار دارید، و هدفتان گسترش آن در دنیا و کشتن همه انسانهاست پیش از آنکه کسی درمانی برای آن بیابد.
شما ابزارهای مختلفی برای جهش ایجاد کردن در ویروس مورد نظرتان دارید: قابلیت افزودن علائم بیماری، از جمله علائم مهلک؛ روشهای انتقال و سرایت ان، مثلا از طریق حیوانات، هوا و مایعات بدن؛ و مقاومتها در برابر آن. هر یک از اینها در درختهایی که به هم متصل هستند قابل ساخت هستند، که باعث قوی شدن ویروس شما می شود. و هر چه ویروس شما شیوع بیشتری پیدا کند امتیازات DNA یی می گیرید که می توانید آن را برای دستیابی به قابلیتهای بیشتر صرف نمائید. این بازی فوق العاده جذاب است، به ویژه در زمانی که ویروس شما به درجه ای می رسد که می تواند خودش را جهش دهد تا از توسعه روشهای درمانش عقب نماند.  
نابودی همه انسانها هرگز اینقدر باحال نبوده است.
 
تریلر
قیمت: 1 دلار برای iOS و رایگان برای اندروید
 
 
سری Pumped BMX
اگر شما ایده جهشهای آزاد با دوچرخه BMX را داشته باشید، سری Pumped BMX احتمالا بهترین گزینه در این طبقه بندی است. می توانید از دکمه پمپ برای افزایش سرعت، جویستیک چپ برای انتخاب در حالتی که در حال جهش هستید استفاده کنید، سپس دکمه چرخش (spin) را بزندی یا آیفونتان کج کنید یا هر دو تا ترفندهای جنون آمیز را به اجرا در بیاورید. حواستان باشد که در ابتدا کنترل این بازی ممکن است مشکل باشد، ولی بعد از قدری تمرین انجام ترفندها قطعا رضایتبخش خواهد شد.
پیش از آنکه Pumped BMX 3 را دانلود کنید، ذکر این نکته مهم خواهد بود که در Pumped BMX 1 و 2 ترفندها قدری آسانتر هستند، به همین خاطر شاید بهتر باشد اول این دو را امتحان کنید. همه بازیهای این سری خوب هستند.
 
تریلر
پلتفرم: iOS | اندروید
قیمت: متغیر
 
 
Dandara
در داندارا شما از سطحی به سطح دیگر می جهید و به کنکاش در دنیایی وسیع می پردازید. این یک بازی چند سکویی است که با کنسولها هم قابل اجراست، که احتمالا به این دلیل است که آشکارا گرانتر از بیشتر بازیهای موبایلی است.
با این وجود، اگر قیمت آن برایتان مساله ای نیست، داندارا دنیایی عظیم برای کنکاش با گرافیکی بانمک، موجودات جالب فراوان و صدای زمینه ای ممتاز است که در طی تلاشتان برای نجات دنیای «نمک» آنها را تجربه می کنید. دوستداران بازیهای سکویی طبیعتا از این بازی استقبال می کنند و منتظر کاهش قیمت ان در آینده می مانند، چرا که داشتن آن بر روی گوشی واقعا لذتبخش است.  
 
تریلر
پلتفرم: iOS | اندروید
قیمت: 15 دلار
 
 
راننده انگشتی (Finger Driver)
برخی از بهترین بازیهای موبایلی آنهایی هستند که می توانید هر بار، در مواقعی از قبیل رفت و آمدهای روزمره یا انتظار در صف بانک، چند دقیقه کوتاه به آنها سرگرم شوید. راننده انگشتی یکی از این بازیهاست. یک فرمان کوچک در پایین صفحه در دسترس شماست که با استفاده از آنها سعی می کنید در جاده هر چه جلوتر بروید بدون اینکه از محدوده آن خارج شوید.
این بازی ماموریتهایی همچون «گردآوری چهار سکه در سه بار متوالی» یا «سه بار 400 متر رانندگی کردن» دارد، که وقتی آنها را تکمیل کردید یک سکه به شما می دهد. سپس شما از سکه هایتان برای از قفل خارج کردن استایلهای دیگر خودروها استفاده می کنید. این یک بازی واقعا ساده است که قابلیتهای آرامبخشی دارد.
 
تریلر
قیمت: 1 دلار برای iOS | رایگان در اندروید
 

     در همین زمینه:
     - بهترین بازیهای موبایلی 2018 (قسمت دوم)
     - بهترین بازیهای موبایلی 2018 (قسمت سوم و پایانی)
 
کد مطلب: 52940
نام شما
آدرس ايميل شما

نظر شما در باره طرح رجیستری موبایل چیست؟
طرح کاملا موفق بود
تا حدودی به نتیجه رسید
طرح کاملا شکست خورد
بنظرم طرح مبهمی است