۰
plusresetminus
يکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۱ ساعت ۱۲:۰۰

80 درصد کاربران علاقمند به استفاده از سرویس‌های پردازش ابری

ایتنا - ۸۰ درصد کاربران اعلام کردند که اگر اپراتور موبایلی آن‌ها سرویس مبتنی بر فضای پردازش ابری ارایه دهد آن را در اختیار خواهند گرفت.
80 درصد کاربران علاقمند به استفاده از سرویس‌های پردازش ابری


کارشناسان امنیتی مرکز Gemalto مطالعه جدیدی را در گستره جهانی انجام داده‌اند که نتایج حاصل از آن نشان می‌دهد تعداد کاربرانی که تمایل به استفاده از سرویس‌های شخصی مبتنی بر فضای پردازش ابری دارند از جمله سرویس‌های پشتیبان و به‌اشتراک‌گذاری اطلاعات به میزان زیاد افزایش یافته است. 


به گزارش ایتنا، این بررسی نشان داد که بیش از ۸۰ درصد کاربران اعلام کردند که اگر اپراتور موبایلی آنها سرویس مبتنی بر فضای پردازش ابری ارایه دهد آن را در اختیار خواهند گرفت. 

علاوه بر این، ۶۰ درصد کاربران خاطرنشان ساختند که آنها در حال حاضر نیازمند پرداخت هزینه بیشتر برای دریافت چنین سرویس‌هایی هستند. 

بررسی مرکز Gemalto همچنین نشان داد ۷۷ درصد کاربران اعلام کردند که سیستم‌های امنیتی مهم‌ترین و حیاتی‌ترین بخش برای سرویس‌های پشتیبان اطلاعات است. 

بر اساس نتایج حاصل از مطالعه مجزایی که مرکز تحقیقاتی گارتنر انجام داده مشخص شده است که در سال ۲۰۱۱ میلادی ۷ درصد اطلاعات کاربران در سراسر جهان روی فضای ابری ذخیره شده است.
پیش‌بینی شده است که این رقم تا سال ۲۰۱۶ میلادی رشد ۳۶ درصدی داشته باشد.
 
 
کد مطلب: 25509
نام شما
آدرس ايميل شما