۰
plusresetminus
چهارشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۱ ساعت ۱۰:۳۰

ابزارهای جدید IBM بر مبنای استاندارد باز سیستم‌های پردازش ابری

ایتنا- سیستم پردازش ابری IBM، بستر مناسبی برای نوآوری محسوب می‌شوند چرا که استاندارهای و مزایای بسیاری را برای کاربران به همراه دارند.
ابزارهای جدید IBM بر مبنای استاندارد باز سیستم‌های پردازش ابری


شرکت IBM اعلام کرد که نرم‌افزار و سرویس‌های مبتنی بر فضای پردازش ابری آن از این پس مبتنی بر ساختار باز ابری ارایه می‌شود تا این اقدام بتواند به این تولیدکننده نرم‌افزار اطمینان دهد که نوآوری‌های فضای پردازش ابری، شرکت‌های تجاری را در تنگنای اختصاصی محدود نگه نمی‌دارند و فضای ناامن با سیستم‌ مدیریتی دشوار را در اختیار آن‌ها نمی‌گذارند. 


به گزارش ایتنا از همکاران سیستم به نقل از وب سایت itp، شرکت IBM توضیح داد که شرکت‌های تجاری بدون استفاده از استانداردهای باز صنعت نرم‌افزاری در خصوص سیستم‌های پردازش ابری نمی‌توانند از تمام مزایا و فرصت‌های ارایه شده توسط سیستم‌های اطلاعاتی چندگانه نظیر سیستم‌های پردازش موبایلی و اطلاعات حجیم بهره ببرند. 


این شرکت خاطرنشان کرد که سیستم پردازش ابری جدید خود مبتنی بر استانداردهای باز ابری را ارایه کرده است که شامل OpenStack می‌شود که علاوه بر افزایش سرعت پردازش اطلاعات، سیستم مدیریت آن نیز تقویت شده است. 


این شرکت همچنین توضیح داد که برای نخستین بار شرکت‌های تجاری می‌توانند مجموعه‌ای از ابزارهای متن‌باز را در اختیار داشته باشند که در حوزه سرویس‌های سازمانی پردازش ابری ساخته شده‌اند و در فضاهای چندگانه ابری ارایه می‌شوند. 


«رابرت لی‌بلانک» (Robert LeBlanc) مدیر مرکز نرم‌افزار در شرکت IBM در این خصوص گفت: «تاریخ به ما نشان داده است که استاندارد‌ها و ابزارهای متن‌باز در ‌‌نهایت مزایای فراوانی برای کاربران به‌همراه دارند و می‌توانند بهترین بستر برای نوآوری محسوب شوند».
کد مطلب: 25493
نام شما
آدرس ايميل شما

مهمترين اقدام برای پيشگیری از تکرار امثال کوروش کمپانی؟
اصلاح قوانين
برخورد قاطع
اصلاح گمرکات
آزاد کردن بازار
آگاه سازی مردم
هيچکدام