۱
۰
plusresetminus
چهارشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۰ ساعت ۱۲:۲۲

تهديد قطع ارتباط شرکت‌های PAP برای بدهي صد هزار توماني

ايتنا- مخابرات تهران برای ۱۰۰ هزار تومان، شرکت‌های PAP را تهدید به قطع می‌کند.اداره کل مالی شرکت مخابرات استان تهران طی نامه‌ای به یکی از شرکت‌های PAP در مورد بدهی صد هزارتومانی، این شرکت PAP را به قطع ارتباط تهدید کرد.

در این نامه آمده است: باتوجه به عدم پرداخت آبونمان مشترکین ADSL آن شرکت مربوط به شهرستان‌های استان تهران تا پایان سال ۸۹، خواهشمند است ظرف مدت ۷۲ ساعت از تاریخ وصول نامه نسبت به واریز ۱,۱۷۹,۳۴۵ ریال در وجه شرکت مخابرات استان تهران به شماره حساب ... اقدام نمائید. در غیر اینصورت از واگذاری امکانات جدید خودداری خواهد شد.

شایان ذکر است با این که گردش مالی شرکت‌های ندا و شرکت مخابرات استان تهران رقم‌های میلونی است، اما روند برخورد شرکت مخابرات استان تهران با شرکت‌های ندا همچنان بر سر بدهی‌های کوچک، تهدیدآمیز است.

تهدید به قطع ارتباط از سوی مخابرات تهران چیز غریبی نیست اما چندی پیش که شرکت مخابرات استان تهران طی نامه‌ای، ۸ شرکت ندا را تهدید به قطع ارتباط کرده بود، پس از رسانه‌ای شدن این موضوع، مسئولان شرکت مخابرات تهران و شرکت مخابرات ایران با حاشا کردن این واقعیت، تهدید به قطع را نوعی «اخطار بدهی» همانند آنچه در قبض موبایل می‌آید جلوه دادند و به شدت از مطرح شدن این موضوع در رسانه‌ها گله کردند.

با توجه به گردش مالی شرکت‌های انتقال‌داده‌های پرسرعت و شرکت مخابرات استان تهران که در ماه، مبالغ درشتی است و این مسئله که ممکن است با احتساب جوانب امر حتی شرکت‌های انتقال داده‌های پرسرعت از شرکت مخابرات استان تهران بستانکار باشند، به نظر می‌رسد رویه موجود مبنی بر تهدید به قطع ارتباط شرکت‌های فعال در زمینه اینترنت پرسرعت، جز ایجاد نا امنی در فضای بازار و دلسردی زحمتکشان بخش خصوصی، عایدی دیگری نداشته باشد.

شرکت مخابرات استان تهران با توجه به نوع ارتباط و حجم مراودات مالی با شرکت‌های بزرگ فعال در زمینه اینترنت پرسرعت و سایر حوزه‌های ارتباطی، شرایط متفاوتی را در پیش گرفته زیرا مسلما قطع ارتباط برای شرکت‌هایی که میلیون‌ها تومان ودیعه در نزد شرکت مخابرات استان تهران دارند، منطقی به نظر نمی‌رسد.
کد مطلب: 18311
نام شما
آدرس ايميل شما


امیر رجائی زاده
feedback
United Kingdom
خدا به خیر کنه.
مهمترين اقدام برای پيشگیری از تکرار امثال کوروش کمپانی؟
اصلاح قوانين
برخورد قاطع
اصلاح گمرکات
آزاد کردن بازار
آگاه سازی مردم
هيچکدام