۱
plusresetminus
دوشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۴

طرح صبحانت همراه اول چیست و چه ویژگی هایی دارد؟

ایتنا- طرح صبحانت همراه اول به تازگی از سوی این اپراتور معرفی شده است. این طرح در قالب بسته های ساعات مشخص قرار می گیرد. با ما همراه باشید تا بیشتر با این طرح اینترنتی آشنا شوید.
طرح صبحانت همراه اول چیست و چه ویژگی هایی دارد؟
 

مختصری درباره طرح های اینترنت همراه اول


همراه اول نیز مانند اپراتورهای دیگر هر از گاهی با هدف افزایش رضایتمندی مشتریانش اقدام به ارائه بسته های اینترنت می کند. این بسته ها معمولاً پرکاربرد، مفید و به صرفه هستند. زیرا اگر فاقد این ویژگی ها باشند، قطعاً با استقبال کاربران مواجه نمی شوند. از جمله طرح های اینترنت همراه اول می توان به بسته های آلفا+ (1 و 7 روزه)، بسته های آلفا+ (ماهانه)، بسته های آلفا+ بلند مدت (3 و 6 ماهه و یک ساله)، بسته های نامحدود شبانه (1، 7 و 30 روزه)، بسته های اینترنت ویژه مشترکین جدید، اینترنت همراهی و مدار فیروزه ای اشاره کرد. بسته های ساعات مشخص نیز از جمله طرح های اینترنت همراه اول است که به تازگی معرفی شده است.
 
 
همراه اول
 

بسته های ساعات مشخص این نوع از بسته های اینترنت همراه اول گروهی از بسته‌های پرسرعت نوترینو هستند که در بازه‌های زمانی مشخصی از شبانه‌روز می توان از آن ها استفاده کرد. نکته مهم این است که این بسته ها به طور همزمان با سایر بسته های اینترنت همراه اول قابل فعالسازی هستند. مشترکین با شماره گیری *100*27#  می‌توانند بسته های اینترنت ساعات مشخص را مشاهده و فعال نمایند.
 

انواع بسته های ساعات مشخص همراه اول


در حال حاضر این بسته‌ ها در دو نوع بسته‌ های صبحانت (۶ صبح تا ۱۲ ظهر) و بسته‌های شبانت (۲ تا ۷ صبح) ارائه می‌شوند.  به نظر می رسد این بسته ها برای کسانی مناسب است که در ساعات مشخصی از شبانه روز امکان استفاده از اینترنت را دارند. در جدول زیر تمامی اطلاعات لازم درباره طرح صبحانت آمده است.
                      
                           
        طرح صبحانت همراه اول

  

  نکات مهم درباره استفاده از بسته های ساعات مشخص


•    تمام مشترکین اعم از اعتباری و دائمی می توانند از بسته های اینترنت ساعات مشخص استفاده کنند.
•    این بسته ها تمدید خودکار حجمی و یا زمانی ندارند.
•    مشترک در یک زمان تنها می تواند یک بسته ساعات مشخص را فعال نماید.
•    در صورت فعالسازی همزمان این بسته‌ها با سایر بسته‌های اینترنت، اولویت مصرف با بسته‌های ساعات مشخص خواهد بود.
 

•    برای دریافت راهنمای بسته‌های ساعات مشخص باید کد *100*279# و برای استعلام وضعیت بسته‌های ساعات مشخص کد*100*0#  را شماره‌گیری نمایید.
به طور کلی می توان گفت که طرح صبحانت همراه اول نیز مانند دیگر طرح های اینترنتی این اپراتور با هدف افزایش رضایتمندی مشتریان ارائه شده است. کاربران باید به دقت به بررسی ویژگی های این طرح بپردازند و در صورتیکه برایشان به صرفه است، از آن استفاده کنند.

 
کد مطلب: 54603
نام شما
آدرس ايميل شما

شما از کدام مرورگر اینترنتی بیشتر استفاده می‌کنید؟
اینترنت اکسپلورر
فایرفاکس
کروم
سافاری
اج
مرورگرهای دیگر