۰
plusresetminus
دوشنبه ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۰ ساعت ۱۳:۵۳

گواهینامه VB۱۰۰ برای کسپرسکی ناب

ایتنا - آزمایشگاه کسپرسکی اعلام کرد سه محصول این شرکت به نام‌های: Kaspersky Internet Security ۲۰۱۱، Kaspersky Anti-Virus ۶. ۰ برای ایستگاه‌های کاری ویندوز و کسپرسکی PURE موفق به دریافت جایزه ارزشمند VB۱۰۰ از مجله انگلیسی ویروس بولتن شدند.
گواهینامه VB۱۰۰ برای کسپرسکی ناببه گزارش ایتنا به نقل از موسسه دیده‌بان آی تی، در آزمون‌های مقایسه‌ای که در نسخه آوریل به عمل آمد، هر سه محصول به نتایج درخشانی در زمینه کشف بدافزار‌ها نایل شدند.

طی این آزمایش، ‌ در یک دوره پنج هفته‌ای ۶۹ آنتی‌ویروس رایج در کامپیوترهایی با سیستم عامل ویندوز ایکس پی با سرویس پک ۳ به رقابت پرداختند.

لازم به ذکر است این اولین آزمایش مستقل بود که کسپرسکی ناب (PURE) در آن حضور داشت و نشان داد که در کلاس جهانی امنیت اطلاعات چه توانایی‌هایی می‌تواند داشته باشد.

با امکاناتی چون اسکن فوری و روش‌های محافظت آنی، PURE توانست صددرصد ویروس‌هایی را که در لیست خطرناک‌ترین‌ها قرار دارند، ازجمله تمام ویروس‌های چندریختی را نابود کند.

کسپرسکی PURE با کسب ۵/۹۴ درصد کل امتیازات آزمونِ کشف ری‌اکتیو و پرواکتیو (RAP)، ثابت کرد از عهده این کار به خوبی برمی‌آید.

راه‌حل آزمایشگاه کسپرسکی نشان داد که این کار را حتی بهتر از نرم‌افزارهای رقیب سیمانتک، مک‌آفی و ESET انجام می‌دهد.

در شرایط سخت آزمون‌ها کسپرسکی ناب حتی یک تشخیص نادرست (False Positive) نشان نداد.

مسئولان آزمون همچنین تحت‌تاثیر سرعت اسکن این نرم‌افزار قرار گرفتند؛ چرا که تمامی رقبا را با فاصله زیاد پشت‌سر گذاشت. (استفاده از فن‌آوری iSwift در این محصول کسپرسکی، نتایج مثبتی را در اسکن مکرر فایل‌ها نشان داد.)

تهیه‌کنندگان گزارش خاطرنشان کردند که اینترفیس کاربرپسند و چشم‌نواز کسپرسکی نیز به خوبی سایر‌ بهبودهای راه‌حل‌های دیگر این شرکت می‌باشد که به همگی نقطه قوت قابل توجهی بخشیده است.

Pureمحصول پرچمدار محصولات آزمایشگاه کسپرسکی در حوزه نرم‌افزارهای خانگی است. این راه‌حل بخشی از یک نگرش جامع به امنیت فناوری اطلاعات است.
رویکردی که در آن تمام سامانه‌های امنیتی، به طور هماهنگ، از کاربران رایانه در برابر انواع تهدید‌ها محافظت می‌کنند. کسپرسکی ناب به طور جامع از اطلاعات کاربران و تراکنش‌های آنلاین آن‌ها حفاظت می‌کند.

این نرم‌افزار برای جلوگیری از سرقت یا دسترسی غیر مجاز، داده‌های شخصی را رمزگذاری و رمز‌ها را در سرویس‌ها و فایل‌های مختلف، به صورت متمرکز پنهان می‌کند. همچنین اطمینان حاصل می‌کند، که اطلاعات پاک‌شده قابل بازیابی نباشند.
کد مطلب: 17998
نام شما
آدرس ايميل شما