۰
plusresetminus
جمعه ۲۵ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۲۲:۰۱
هدف: «حفاظت بهتر» از حریم خصوصی کاربران

هدف ایلان ماسک از مخفی‌کردن لایک‌ها در ایکس چیست؟

ایتنا - تیم فنی رسانه اجتماعی ایکس (توئیتر سابق) متعلق به ایلان ماسک اعلام کرد در حال اعمال تغییراتی است که نمایش پست‌های لایک شده توسط کاربران را محدودتر می‌کند.
هدف ایلان ماسک از مخفی‌کردن لایک‌ها در ایکس چیست؟

این تیم با بیان اینکه «لایک‌ها» برای همه کاربران خصوصی خواهند شد تأکید کرد این اقدام با هدف «حفاظت بهتر» از حریم خصوصی کاربران انجام شده است.

به گزارش ایتنا و به نقل از VOA، براساس این تصمیم کاربران ایکس از این پس می‌توانند پست‌هایی را که لایک کرده‌اند ببینند، اما دیگران قادر به دیدن آن لایک‌ها نخواهند بود اما تعداد لایک‌ها و سایر نشانها برای پست‌های خود کاربران همچنان در اعلان‌ها نمایش داده می‌شود و نویسنده پست می‌تواند ببیند چه کسی پست‌هایش را لایک کرده است.

این تغییرات تنها چند روز پس از به‌روزرسانی سیاست‌های «ایکس» درباره محتوای پورنوگرافی اعمال شده است. اوایل این ماه، «ایکس»اعلام کرد کاربرانش می‌توانند محتوای بزرگسالان و مواد پورنوگرافی را که «به صورت توافقی تولید و توزیع شده است» را به شرطی که «به درستی برچسب‌گذاری شده و به صورت برجسته نمایش داده نشود»، منتشر کنند.

ایلان ماسک که اکنون مالک رسانه اجتماعی «ایکس» است پاییز ۲۰۲۲ این پلتفرم را که «توییتر» نام داشت با رقم ۴۴ میلیارد دلار خریداری کرد و از همان ابتدا تغییرات زیادی را در آن ایجاد کرد.
کد مطلب: 79361
نام شما
آدرس ايميل شما

مهمترين اقدام برای پيشگیری از تکرار امثال کوروش کمپانی؟
اصلاح قوانين
برخورد قاطع
اصلاح گمرکات
آزاد کردن بازار
آگاه سازی مردم
هيچکدام