۰
plusresetminus
چهارشنبه ۲۴ آبان ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۴۰

یازدهمین ماراتون برنامه نویسی تلفن همراه کشور برگزار می‌شود

ایتنا - این مسابقات توسط دانشگاه شریف و با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و سازمان فناوری اطلاعات ایران به عنوان با سابقه ترین و معتبرترین رویداد در حوزه برنامه نویسی تلفن همراه برگزار می شود.
یازدهمین ماراتون برنامه نویسی تلفن همراه کشور برگزار می‌شود
یازدهمین ماراتون برنامه نویسی تلفن همراه کشور 15 الی 17 آذر ماه برگزار می شود. این مسابقات توسط دانشگاه صنعتی شریف و با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و سازمان فناوری اطلاعات ایران به عنوان با سابقه ترین و معتبرترین رویداد در حوزه برنامه نویسی تلفن همراه به تاریخ 15 الی 17 آذر ماه 1402 در محل صندوق نو آوری و شکوفایی برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی گروه فناوری اطلاعات شریف، پس از برگزاری ده دوره مارتون برنامه نویسی تلفن همراه طی سال های 1390 الی 1401 که با حضور گسترده برنامه‌نویسان حرفه‌ای از کل کشور و همکاری بی نظیر مجموعه های خصوصی و دولتی در این مسابقات همراه بود، هم اکنون دانشگاه صنعتی شریف و گروه فناوری اطلاعات شریف  "Sharif ICT Group" با حمایت استراتژیک معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در حال آماده سازی برگزاری "یازدهمین دوره­ي ماراتون برنامه نويسي تلفن همراه کشور MPM11" در تاریخ 15 الی 17 آذر ماه سال جاری و در محل صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری می باشند.
لازم به ذکر است این رویداد یکی از بزرگترین، معتبر ترین و با سابقه ترین رویداد در حوزه برنامه نویسی تلفن همراه می باشد که با هدف شناسایی ایده های بکر و خلاقانه و همچنین شناسایی برنامه نویسان مستعد و برجسته کشور و ورود این افراد به بازار کار برگزار می گردد.
ثبت نام در این مسابقات آغاز شده و تا 5 آذر ماه ادامه خواهد داشت.

لازم به توضیح است تیم های برتر مسابقات علاوه بر دریافت جوایز نقدی و غیرنقدی شانس بسیار بالایی برای استخدام در شرکت‌های معتبر حوزه ICT و کمیته ارتباط با صنعت مسابقات را خواهند داشت.
 

این مسابقات طی دو مرحله برگزار می شود، مرحله اول مسابقات طی دو روز چهارشنبه 15 آذر و پنجشنبه 16 آذر برگزار خواهد شد.
در این دو روز، مسابقات راس ساعت 9:00 صبح آغاز می شود و تا ساعت 18:00 ادامه خواهد داشت. شرکت کنندگان در مسابقات در این مدت به صورت حضوری در سالن مسابقات مستقر خواهند بود و بعد ساعت 18:00 از سالن مسابقات خارج خواهند شد. ولی می توانند به صورت آنلاین پاسخ های چالش ها را به سامانه مسابقات ارسال کنند.

در مرحله اول شرکت کنندگان با ورود به سامانه مسابقات، چالش های رویداد را دریافت کرده و به مدت 48 ساعت فرصت خواهند داشت تا پاسخ های خود را برای چالش های مسابقه ارسال نمایند.
پس از پایان 48 ساعت مسابقه، 10 تیمی که بیشترین امتیاز را از تیم داوری دریافت کردند به مرحله نهایی راه پیدا خواهند کرد.
مرحله نهایی یا فینال مسابقات به صورت غیر حضوری و آنلاین برگزار خواهد شد. این مرحله حدود ساعت 13:00 روز جمعه 17 آذر ماه آغاز می شود و تیم های راه یافته به مرحله دوم به مدت 10 دقیقه فرصت خواهد داشت که به ارائه ایده و برنامه خود بپردازند. در نهایت تیم های برتر با توجه به امتیاز مرحله اول و دوم مسابقه مشخص خواهند شد.

 شرکت در ماراتون برنامه نویسی تلفن همراه می تواند فواید و مزایای متعددی برای شرکت کنندگان ایجاد نماید که به مهترین آنها اشاره می کنیم:
۱- حضور در یک محیط جدی و واقعی جهت سنجش توانایی های فردی.
۲- سنجش کیفیت ارتباط با هم تیمی ها در یک کار گروهی جهت رسیدن به هدف مشترک.
۳- آشنایی با نقاط ضعف و قوت شخصی یا تیمی در مواجهه با چالش های واقعی
۴- آشنایی و آموزش مباحث جدید که تا به حال با آن رو به رو نشده ایم.
۵- ارتباط با افراد با تجربه و حرفه ای که در حین مسابقه به عنوان داور و مشاور در کنار شرکت کنندگان هستند.
۶- ارتباط با مدیران شرکت های بزرگ حوزه فناوری اطلاعات که به عنوان مشاور در حین مسابقه در کنار شرکت کنندگان هستند.
۷ امکان مصاحبه و استخدام در شرکت های بزرگ فناوری اطلاعات
۸- امکان معرفی شرکت کنندگان در مسابقات به شتابدهنده ها و مراکز رشد
۹- امکان جذب سرمایه و اسپانسر برای استارتاپ ها
۱۰- دریافت جوایز نقدی و غیر نقدی
۱۱- عضویت در خانواده بزرگ Sharif ICT و استفاده از امکانات این سامانه
همچنین جهت ثبت نام در مسابقات و کسب اطلاعات بیشتر به سایت http://mpm.sharif.ir مراجعه و یا با دبیرخانه رویداد به شماره تلفن تماس: 5-66028963-021 تماس حاصل فرمایید.
 
کد مطلب: 75571
نام شما
آدرس ايميل شما

مهمترين اقدام برای پيشگیری از تکرار امثال کوروش کمپانی؟
اصلاح قوانين
برخورد قاطع
اصلاح گمرکات
آزاد کردن بازار
آگاه سازی مردم
هيچکدام