۰
plusresetminus
چهارشنبه ۲۴ آبان ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۵۲

امکان حذف اکانت تردز بدون نیاز به حذف اکانت اینستاگرام

ایتنا - با وجود این تغییرات، اینستاگرام و تردز هنوز بسیار درهمتنیده هستند. برای پیوستن به تردز به داشتن یک اکانت اینستاگرام نیاز است و تنها قابلیت پیام‌رسانی این اپ به صندوق ورودی (اینباکس) اینستاگرام متکی است.
امکان حذف اکانت تردز بدون نیاز به حذف اکانت اینستاگرام
متا به تدریج به جداسازی برخی از جنبه‌های تردز از اینستاگرام ادامه می‌دهد.
 
آدام موسری، مدیر ارشد این اپلیکیشن، در اینباره اینگونه توضیح داده است: «کاربران تردز اکنون می‌توانند اکانت‌های خود را در این اپ بدون حذف اینستاگرام‌شان حذف کنند».
 
کاربران می‌توانند نمایه خود را از تردز از این مسیر حذف نمایند:
تنظیمات -> اکانت -> حذف یا غیرفعال کردن نمایه.
 
این تغییر یک قابلیت پردخواست در میان کاربران تردز بوده است که بسیاری از آنها به دلیل ناتوانی در پاک کردن نمایه‌شان در تردز بدون ایجاد مشکل برای حساب اینستاگرام‌شان ناامید شده بودند. این به‌روزرسانی اندکی پس از آن صورت می‌گیرد که متا تغییر دیگری را تنظیمات این اپ ارائه کرد که به کاربران تردز اجازه می‌دهد از تبلیغ پست‌هایشان در فیدهای اصلی اینستاگرام و فیس‌بوک جلوگیری کنند.
 

با وجود این تغییرات، اینستاگرام و تردز هنوز بسیار درهمتنیده هستند. برای پیوستن به تردز به داشتن یک اکانت اینستاگرام نیاز است و تنها قابلیت پیام‌رسانی این اپ به صندوق ورودی (اینباکس) اینستاگرام متکی است. تردز همچنین از حضور کاربرانش در اینستاگرام برای توصیه‌ها و سایر قابلیت‌ها استفاده می‌کند.
 
در حالی که بعید است متا این دو سرویس را به طور کامل از هم جدا کند، ولی دلیلی وجود دارد که امیدوار باشیم تردز در نهایت مستقل‌تر شود. متا گفته است که قصد دارد تردز را با پروتکل منبع‌باز ActivityPub، که ماستودون و سایر سرویس‌ها در فدیورس از آن بهره می‌گیرند، سازگار کند. این شرکت اطلاعات زیادی در مورد نحوه عملکرد آن ارائه نکرده است، اما این ادغام قاعدتاٌ خواهد توانست راه‌های جدیدی را برای کاربران رسانه‌های اجتماعی برای تعامل با محتوای تردز فراهم کند، حتی اگر ترجیح دهند از اینستاگرام دوری کنند.
 
کد مطلب: 75537
نام شما
آدرس ايميل شما

مهمترين اقدام برای پيشگیری از تکرار امثال کوروش کمپانی؟
اصلاح قوانين
برخورد قاطع
اصلاح گمرکات
آزاد کردن بازار
آگاه سازی مردم
هيچکدام