۰
plusresetminus
شنبه ۶ آبان ۱۴۰۲ ساعت ۰۴:۳۳

قابلیت تماس صوتی و تصویری توییتر؛ زنگ خطری برای واتس‌اپ و تگرام

ایتنا - ایلان ماسک از راه‌اندازی امکان برقراری تماس صوتی و تصویری در بروزرسانی جدید ایکس خبر داد که شاید مدیران واتس‌اپ و تلگرام را برای ادامه راه با چالش ریزش کاربران مواجه کند.
قابلیت تماس صوتی و تصویری توییتر؛ زنگ خطری برای واتس‌اپ و تگرام

ایلان ماسک ثروتمندترین فرد جهان و مالک پلتفرم ایکس (توییتر سابق)، از راه‌اندازی امکان برقراری تماس صوتی و تصویری در بروزرسانی جدید ایکس خبر داد که شاید مدیران واتس‌اپ و تلگرام را برای ادامه راه با چالش ریزش کاربران مواجه کند.

به گزارش ایتنا و به نقل از العین، ایلان ماسک میلیاردر معروف و مالک و مدیر فناوری پلتفرم ایکس، در پیامی توییتری از راه‌اندازی اولیه امکان برقراری تماس صوتی و تصویری در ایکس خبر داد و به راهنمایی کاربران در این خصوص پرداخت.

ماسک که در سال ۲۰۲۲ پلتفرم توییتر را به مبلغ ۴۴ میلیارد دلار خریداری کرد، در ادامه سلسله تغییرات خود در این پلتفرم پس از تغییر نام آن به X امکان برقراری تماس صوتی و تصویری را برای کاربران فراهم کرده که این قابلیت، پلتفرم ایکس را به یک سوپراپلیکیشن تبدیل خواهد کرد.

پیش از این در ماه آگوست، ایلان ماسک با معرفی این ویژگی، اعلام کرد که کاربران برای استفاده از امکان تماس صوتی و تصویری که در iOS اپل، اندروید گوگل و رایانه‌های شخصی در دسترس خواهد بود، نیازی به شماره تلفن ندارند.
کد مطلب: 75238
نام شما
آدرس ايميل شما

مهمترين اقدام برای پيشگیری از تکرار امثال کوروش کمپانی؟
اصلاح قوانين
برخورد قاطع
اصلاح گمرکات
آزاد کردن بازار
آگاه سازی مردم
هيچکدام