۰
plusresetminus
سه شنبه ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۲ ساعت ۱۴:۴۷

مدرن کردن سیستم آموزشی چین با رایانش ابری / Cloud Computing

ایتنا- بزرگترین پروژه کلود کامپیوتینگ چین توسط ۳Tcloud روی سیستم آموزشی این کشور با هدف کاهش هزینه ها، پیاده سازی می شود.
مدرن کردن سیستم آموزشی چین با رایانش ابری / Cloud Computingکمپانی ۳Tcloud بعنوان سرویس دهنده خدمات کلود و رایانش ابری می خواهد بزرگترین پروژه آموزشی چین را در قالب پروژه کلود خود با بهینه سازی منابع و کاهش هزینه ها پیاده سازی کند. 


به گزارش ایتنا از خبرآنلاین، سی سی آی دی نت چین گزارش داد شهر ژوجی در ژجیانگ به عنوان پیشرفته ترین استان این کشور، بیش از ۶ هزار ترمینال کامپیوتری در ۱۱۸ مدرسه نصب کرده است. 

ترمینال های مذکور به ۲۸ سرور Blade با ۶۰ ترابایت حافظه برای هر کدام که به مرکز دیتاسنتر شهر وصل هستند، متصل بوده و ارتباط مدارس و مرکز را بدین ترتیب برقرار می کند.

پروژه که تا ۲۰۱۵ کامل خواهد شد، با ۳۰۰۰ ترمینال کلود، جایگزین تمام پی سی های مستقر در مدارس شهر خواهد شد و بدین ترتیب هزینه های نرم افزاری و سخت افزاری و تعمیرات ناشی از استقرار پی سی ها در مدارس را به شدت کاهش می دهد. 

همچنین در مصرف انرژی صرفه جویی خواهد شد (عدم استفاده از پی سی در مدارس) و سیستم های نرم افزاری جامع و هماهنگ در مدارس از روی کلود توزیع و مدیریت خواهد شد و آموزش آنلاین توسعه پیدا خواهد کرد. همچنین کارآیی منابع کامپیوتری در مدارس را غنا خواهد بخشید.

چن شیکان مدیر مرکز آی تی در اداره آموزش ژوجی می گوید بوسیله پروژه کلود، آموزش، منبع، تحقیقات و ارزیابی آموزشی ؛ همگی در محیط کلود اجرا می شود و دانش اموزان از ترم های مختلف به همه منابع دسترسی خواهند داشت و برای بالانس آموزشی بین دانش اموزان مستعد مناسب خواهد بود.

پروژه از آوریل ۲۰۱۲ شروع شده و کمپانی ۳Tcloud که دفتر مرکزی آن در شانگهای است، تمام پی سی های مدارس را جمع کرده و به جای آن ترمینال های کامپیوتری مبتنی بر کلود موسوم به x۹۰۰ را جایگزین کرده است و ترمینال ها تحت پروتکل CHP از طریق مجازی به مرکز وصل می شوند.

تان تیان تینگ مدیر اجرایی ۳Tcloud در این باره گفت در آینده سیستم مشابه را در کل چین پیاده سازی می کنیم و بدین ترتیب سیستم آموزشی چین از حالت کنونی به محیط کلود تغییر سیستم خواهد داد.
کد مطلب: 26174
نام شما
آدرس ايميل شما

مهمترين اقدام برای پيشگیری از تکرار امثال کوروش کمپانی؟
اصلاح قوانين
برخورد قاطع
اصلاح گمرکات
آزاد کردن بازار
آگاه سازی مردم
هيچکدام