۰
plusresetminus
سه شنبه ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۲ ساعت ۱۴:۱۰
موفقیت دیگری برای بیت‌دیفندر

بیت دیفندر: مقام اول در آزمون AV-TEST

ایتنا - بار دیگر، بیت دیفندر محفاظت در سطح بالا، قابلیت استفاده و عملکرد بسیار خوب را در جدول AV-TEST به دست آورد.
بیت دیفندر: مقام اول در آزمون AV-TEST

بیت دیفندر مقام اول را در نخستین تست نسخه آزمایشی ضدبدافزارها در سال ۲۰۱۳ کسب کرد.


به گزارش ایتنا بیت دیفندر، خالق راهکارهای جهانی نرم‌افزار ضدبدافزارها، پس از شرکت در آزمایش شرکت تحلیلگران مستقل AV-TEST، پیشتازی خود را در گستره صنعت سال ۲۰۱۳ حفظ کرد.
بیت دیفندر این آزمایش را با کسب امتیازی عالی برای مبارزه با ویروس‌ها، کرم‌ها، تروجان‌ها و دیگر تهدیدات آنلاین پشت سر گذاشت. 

نرم‌افزار اینترنت سکیوریتی ۲۰۱۳ شرکت بیت‌دیفندر که در این آزمون مورد تست قرار گرفت، با کسب امتیاز ۱۷ از مجموع امتیاز کل ۱۸ رتبه نخست را در بین ۲۵ محصول امنیتی دیگری که در این آزمون شرکت کرده بودند کسب نمود.
جزئیات امتیازاتی که بیت دیفندر کسب کرده به این شرح است: امتیاز ۶ از مجموع کل ۶ امتیاز در بخش حفاظت، امتیاز ۶ ازمجموع کل ۶ امتیاز در بخش قابلیت استفاده و امتیاز ۵ از مجموع کل ۶ امتیازات در بخش عملکرد. 

گفتنی است که این آزمایش مربوط به ماه‌های ژانویه و فوریه ۲۰۱۳ می‌باشد و برای اولین بار توسط AV-TEST بر روی ویندوز ۸ صورت گرفت.
این نتایج تمامی ۲۵ رقیب دیگر را از گردونه خارج کرد و بار دیگر مهر تاییدی بر پیشتازی بیت دیفندر در گستره این صنعت زد 

سایر رقبایی که در کنار بیت دیفندر تست و بررسی شدند شامل سیمانتک، کسپرسکی، PC Tools، AVG و دیگر برندها بودند.

در ضمن کسب ۵/۱۱ امتیاز از مجموع ۱۸ امتیاز ممکن برای برنامه پیش فرض کاربردی مدافع ویندوز، که همراه با بسته ویندوز ۸ عرضه می‌شود، نشان داد که کاربران ویندوز ۸ به یک ضد بدافزار پیشرفته برای حفاظت از سیستم عاملشان نیاز دارند. 

آندریاس مارکس، مدیر عامل شرکت AV-TEST در این رابطه اظهار داشت: بار دیگر، بیت دیفندر محفاظت در سطح بالا، قابلیت استفاده و عملکرد بسیار خوب را در جدول به دست آورد.
وی همچنین افزود ما در AV-TEST به این عملکرد برجسته توسط BitDefender ، به عنوان شرکتی که ثبات قابل توجهی نشان داده شده است، عادت کرد‌ه‌ایم. 

کاتالین کوزوی، مدیر بخش امنیت استراتژیک بیت دیفندر، نیز بعد از کسب این موفقیت اعلام کرد که بیت دیفندر با کسب نتایج فوق‌العاده درتمام تست‌هایی که توسط شرکت‌های تست مستقل در سال‌های اخیر صورت گرفته اعتباری غیرقابل انکار کسب کرده است. ما مشتاق هستیم تا ببینیم که چگونه می‌توانیم در سال ۲۰۱۳ پیشرفت بیشتری داشته باشیم. وی گفت ما تلاش و شور و شوق خود را چند برابر کرده‌ایم تا در فشرده‌ترین رقابت‌های موجود پیروز شویم.

همچنین در مراسمی که توسط شرکت AV-Comparatives، یکی دیگر از سازمان‌های بزرگ تست مستقل، در اوایل سال جاری جهت اعطای جوایز برگزار شد، بیت‌دیفندر به عنوان محصول برتر سال ۲۰۱۲ معرفی شد، این جایزه پس از آن به بیت دیفندر اعطا شد که سه ستاره کامل در هشت دوره آزمون سال گذشته کسب کرد.

علاوه بر این، ماه گذشته، بیت دیفندر موفق به کسب جایزه VBSpam+ از شرکت تجزیه و تحلیل مستقل و آزمایش Virus Bulletin گردید.
این جایزه برای تشخیص قابل توجه هرزنامه و صفر بودن میزان تشخیص نادرست اهدا گردید.

بیت دیفندر به مدت چهار سال متوالی موفق به کسب این جایزه در هر مرحله از تست‌های Virus Bulletin شد.
این موفقیت، بیت دیفندر را به محصولی در بازار تیدیل کرده است که مورد بیشترین آزمایش‌ها قرار گرفته و نیز بیشترین جوایز را به خود اختصاص داده است.
 
 
کد مطلب: 26169
نام شما
آدرس ايميل شما

مهمترين اقدام برای پيشگیری از تکرار امثال کوروش کمپانی؟
اصلاح قوانين
برخورد قاطع
اصلاح گمرکات
آزاد کردن بازار
آگاه سازی مردم
هيچکدام