۰
plusresetminus
چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۲ ساعت ۱۵:۵۸

امیدواری وزیر ارتباطات برای ارائه سرویس‌های جدید / کاربران اینترنت تخفیف می‌گیرند

ایتنا- واعظی ابراز امیدواری کرد تا نیمه سال آتی سرویس‌های جدیدی در حوزه فناوری اطلاعات ارائه شود.
امیدواری وزیر ارتباطات برای ارائه سرویس‌های جدید / کاربران اینترنت تخفیف می‌گیرند
به گزارش ایتنا از ایسنا،  محمود واعظی اعلام کرد: «جلسه‌ای که با رئیس، هیات عامل و معاونین سازمان فناوری اطلاعات به عنوان بازوی وزارتخانه در حوزه کاربردی فناوری‌های اطلاعاتی و ارتباطی داشتم، طرح‌های عمده این سازمان برای سال آینده مورد بررسی قرار گرفت و با مشارکت و همفکری همکاران قرار شد که در چند حوزه مهم برای ارائه سرویس بهتر در اینترنت ادامه یابند و پروژه شبکه ملی اطلاعات با قوت اجرا شود و پهنای باند بین‌الملل ادامه یابد.
در این جلسه قرار شد طرح‌ها با مشارکت بیشتر بخش خصوصی انجام شود و از انجام پروژه‌هایی که بخش خصوصی می‌تواند اجرا کند پرهیز کند.

وی ادامه داد: قرار شد بیشتر تمرکز سازمان بر طرح‌های کلیدی و پایه‌ای حوزه باشد. دیگر اینکه پرداختن به موضوع راهبردی محتوا و سرویسی که آینده ICT کشور و حتی دنیا در این حوزه رقم خورده و می‌خورد، سرمایه گذاری کشور در حوزه زیرساخت در خصوص ارتقای پهنای باند برنامه‌ریزی شده است، اما این سرمایه‌گذاری بدون این سرویس‌ها و محتوا قابل لمس توسط مردم نخواهد بود.

در این جلسه مقرر شد که این سازمان در آینده، نقش پررنگ‌تری در محتوا و سرویس ایفا کند. امیدوارم در مجموعه وزارت با مشارکت بخش خصوصی بتوانیم خدمات متنوع تری در اواسط سال آینده به مردم عزیزمان ارائه دهیم، به طوریکه کاربران نمایش این فناوری را در زندگی جاری و کسب و کار و تحصیل خودشان ببینند.

در این جلسه تاکید شد که مصوبه جلسه اخیر کمیسیون تنظیم مقررات در جهت کاهش ۲۰ درصدی تعرفه اینترنت به کاربران، شرکت زیرساخت که متعلق به این وزارتخانه است به کلیه شرکت‌های PAP،ISP و اپراتورها در تعرفه خود ۳۵ درصد تخفیف دهد به شرطی که سازمان تنظیم مقررات ارتباطات مراقبت کند که اولا حتما کاربران ۲۰ درصد تخفیف بگیرند و دوما در sharring قاعده ۱ به ۸ حتما رعایت گردد.
کد مطلب: 29604
نام شما
آدرس ايميل شما

تلفن همراه شما چه برندی است؟
آيفون
سامسونگ
هوآوی
شيائومی
نوکيا
موتورولا
ايسوس
ساير