۱
۰
plusresetminus
شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۲۶
وزیر ارتباطات:

از تولیدات مردمی حمایت کنیم نه از تولیدات صدا و سیمایی برای مردم

ایتنا - وزیر ارتباطات با بیان اینکه تولید محتوا در فضای مجازی، باید مردمی باشد و نه سازمانی، تاکید کرد: از تولیدات مردمی حمایت کنیم نه از تولیدات صدا و سیمایی برای مردم. آزموده را آزمودن خطاست.
از تولیدات مردمی حمایت کنیم نه از تولیدات صدا و سیمایی برای مردم

وزیر ارتباطات در واکنش به مصوبه جدید کمیسیون تلفیق مجلس برای سپردن مدیریت و نظارت بر محتوای مجازی بر صدا و سیما با بیان اینکه تولید محتوا در فضای مجازی باید مردمی باشد و نه سازمانی، نوشت: از تولیدات مردمی حمایت کنیم نه از تولیدات صدا و سیمایی برای مردم؛ آزموده را آزمودن خطاست.

به گزارش ایتنا از ایرنا، «محمدجواد آذری جهرمی» روز پنجشنبه در حساب شخصی خود در اینستاگرام نوشت: مصوبه جدید کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی برای حمایت از تولید محتوا در فضای مجازی، راهگشا نیست.

وزیر ارتباطات با بیان اینکه تولید محتوا در فضای مجازی، باید مردمی باشد و نه سازمانی، تاکید کرد: از تولیدات مردمی حمایت کنیم نه از تولیدات صدا و سیمایی برای مردم. آزموده را آزمودن خطاست.

به گزارش ایرنا؛ مدتی قبل اعضای کمیسیون تلفیق بر اساس مصوبه‌ای مدیریت و نظارت بر محتوای فضای مجازی را به سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران سپردند. بر اساس این مصوبه ۲ هزار میلیارد تومان اعتبار برای تولید محتوا در فضای مجازی تخصیص داده شده که بر اساس جدول تعیین شده در اختیار سازمان صدا و سیما، سازمان فرهنگ و ارتباطات سازمان تبلیغات اسلامی و... قرار گیرد.

در همین رابطه بخوانید:
صدا و سيما صلاحیتی برای نظارت بر صوت و تصوير ندارد
معرفی صدا و سیما به عنوان ناظر VODها بدترین انتخاب است


 
کد مطلب: 63798
نام شما
آدرس ايميل شما


a
feedback
Iran, Islamic Republic of
«تولید محتوا در فضای مجازی، باید مردمی باشد و نه سازمانی، تاکید کرد: از تولیدات مردمی حمایت کنیم نه از تولیدات صدا و سیمایی برای مردم. آزموده را آزمودن خطاست.»
به قول قدیمی ها ، حرف حساب جواب نداره ، نه اینکه خدای ناکرده صدا و سیما کم بها باشه ، اما از قدیم گفتن کار باید به کاردان سپرده شود.
گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام