۰
plusresetminus
شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۱۹

ایموجی‌ها به ریتوییت‌ها اضافه می‌شوند

ایتنا - توئیتر در هفته‌های آینده اقداماتی را به طور آزمایشی انجام می‌دهد. یکی از آنها افزودن ایموجی به بخش بازنشر توئیت است. هدف آن است که کاربران با دقت و احتیاط بیشتری توئیت ها را بازنشر کنند.
ایموجی‌ها به ریتوییت‌ها اضافه می‌شوند

توئیتر در هفته‌های آینده اقداماتی را به طور آزمایشی انجام می‌دهد. یکی از آنها افزودن ایموجی به بخش بازنشر توئیت است. هدف آن است که کاربران با دقت و احتیاط بیشتری توئیت‌ها را بازنشر کنند.

به گزارش ایتنا از مهر، توئیتر قصد دارد به کاربرانش بیاموزد با دقت و احتیاط بیشتری به توئیت‌ها پاسخ دهند و آنها را بازنشر کنند.
درهمین راستا این پلتفرم اجتماعی تصمیم دارد چند آزمایش را در هفته‌های آینده انجام دهد. هدف این آزمایش‌ها کمک به کاربران برای استفاده محتاطانه از توئیتر است.

دیوید گاسکا مدیر بخش محصولات توئیتر اعلام کرده تغییرات کوچکی در این پلتفرم اجرا می شوند. نخست آنکه این پلتفرم  ایموجی‌هایی را برای بازنشر اضافه می‌کند. به این ترتیب کاربران  می‌توانند بدون استفاده از نوار نوشتن پیام، یک توئیت را نقل قول (quote) کنند. این امر از بازنشر توئیت با بی‌دقتی جلوگیری می‌کند.

در درجه دوم هنگام پاسخ به یک توئیت، ایموجی‌هایی به طور خودکار ( مانند ایموجی که قلب‌هایی به جای چشمان او وجود دارد) به او پیشنهاد می‌شود. اما اگر فرد یک ایموجی منفی در پاسخ به یک توئیت انتخاب کند، توئیتر از او میپرسد «چرا شما با این محتوا موافق نیستید؟». گاسکا امیدوار است این روش به ایجاد فرهنگ بحث و گفتگو به جای جنگ‌های توئیتری منجر شود.
کد مطلب: 58734
برچسب ها: توییتر ریتوییت
نام شما
آدرس ايميل شما

نظر شما در باره طرح رجیستری موبایل چیست؟
طرح کاملا موفق بود
تا حدودی به نتیجه رسید
طرح کاملا شکست خورد
بنظرم طرح مبهمی است